Програмне забезпечення Arturia V Collection 8.2

Програмне забезпечення Arturia V Collection 8.2

Виробник: Arturia
Модель: .22-07-12-01.
Наявність: Є в наявності
Ціна: 20 210.00 грн 6 395.00 грн

V Collection 8.2 Що нового?

У версії 8.2 Arturia врахувала відгуки користувачів і внесла ряд продуманих удосконалень. Користувачі колекції V тепер можуть насолоджуватися сумісністю з macOS M1, додатковими функціями мікроналаштування, більш високою продуктивністю та багато іншого.

Сумісність з Apple M1

Більше мікроналаштувань

Оновлення графічного інтерфейсу та анімації

Завантаження пресетів

Сумісність з Apple M1

Більше мікроналаштувань

Оновлення графічного інтерфейсу та анімації

Завантаження пресетів

Інструменти V Collection тепер мають вбудовану підтримку процесорів Apple M1 нового покоління для бездоганної роботи macOS.

Clavinet V, Stage-73 V, Piano V і DX7 V тепер мають універсальну сумісність мікроналаштування ODDSound MTS-ESP.

Реакція 4K-інтерфейсів інструментів V Collection тепер швидша та плавніша, ніж будь-коли, завдяки оновленню за допомогою платформи JUCE 6.

Пресети із заводських бібліотек інструментів V Collection тепер завантажуються до 2 разів швидше для більш плавного творчого процесу.

Як оновитися?

Відродження легендарної клавіатури

Найбільш вражаючий збірник найяскравіших синтезаторів і клавішних із коли-небудь створених, ретельно змодельованих, відтворених з особливою любов'ю та майстерно вдосконалених спеціально для Вашого натхнення.

Це і є V Collection 8

Набір з 28 програмних інструментів, що охоплюють аналогові синтезатори, цифрові синтезатори, органи, акустичні піаніно, електричні піаніно і струнні машини - це і є відродження найбільш культових інструментів в історії людства.

Їх досконала емуляція, з використанням ексклюзивних технологій аналогового та фізичного моделювання, забезпечує просто неперевершений реалізм, до того ж вдосконалена технологія Arturia дозволяє досліджувати глибину звуку, що виходить далеко за межі традицій їхніх предків. Ці віртуальні інструменти можуть використовуватися автономно, або в DAW (в обраній Вами DAW) та призначені для безперебійної роботи з Вашими MIDI-контролерами.

V Collection 8 надає Вам культові, професійно розроблені та надихаючі звуки, що необхідні для виступів, продюсування і оформлення звукового супроводу.

Все почалося тут

Arturia V Collection 8

Звуки, що Ви так довго шукали

Незалежно від того, чи шукайте Ви вихідну точку для музичного процесу, або ж відсутній компонент у Вашому міксі, V Collection 8 дозволить Вам відразу почути потрібний відтінок звучання.

Бажаєте отримати моментальну аналогову жирність Jun-6 V? Непереборні ретро-флаттери Mellotron V? Глянцеві цифрові гармоніки DX7 V? Пориньте в кожну главу історії синтезаторів разом з єдиною ультрасучасною колекцією.

Відродження кращих синтезаторів та клавішних

Ідеально змодельований звук

Пресети для кожного жанру

Вінтаж, якому надали сучасний характер.

Грайте, виступайте, тримайте руку на пульсі.

Простота і сила

Насолоджуйтесь та відчувайте мурашковість від гри на інструментах, що увійшли в історію - як у власних руках, так і в своїй пісні, або ж під час виступу на сцені.

Закрийте очі та відчуйте справжнє звучання оригінального інструменту, саме завдяки ексклюзивним технологіям моделювання TAE® і Phi® від Arturia.

Вловіть автентичне звучання Ваших улюблених записів та виконавців за допомогою більш 10 000 професійно створених пресетів.

Отримайте натхнення сучасними удосконаленнями та передовими функціями, що розширюють межі звукового дизайну.

Повна інтеграція з лінійкою Arturia KeyLab, легке підключення до більшості MIDI-контролерів.

Вбудовані інструкції по експлуатації, поради щодо звукового дизайну та інтуїтивно зрозумілий перегляд звуку на вашому рівні, незалежно від Вашого стилю.

Нове в V Collection 8

Jun-6 V

Emulator II V

Vocoder V

Запаморочлива аналогова любов

Легендарний простий у використанні поліфонічний синтезатор із чарівним захоплюючим звучанням, що збуджує свідомість, з культовим хорусом та посиленою модуляцією для найбагатших акордів та арпеджіо.

Ансамбль текстурного семплування

Ідеальний набір запорошених lo-fi семплів, що поєднує в собі звичну Вам цифрову зернистість оригінального емулятора та передову творчу гнучкість.

Найбільший голосовий Електрофікатор

Vocoder V запозичує технологію роботи культового 16-канального Vocoder та доповнює його вдосконаленим синтезом, семплером та модуляцією. Ризикніть вийти за рамки звичного голосу робота, використовуючи звук, який дійсно говорить сам за себе.

OB-Xa V

Jup-8 V 4

Stage-73 V 2

Легендарна рикаюча машина

Вірний звучанням оригіналу і оснащений новими функціями, віднесе Вас в дику звукову подорож.

Аналоговий авангард

Легендарний поліфонічний флагман, який створив деякі із найбільш вражаючі звуки в історії, відроджується з колосальним новим звуковим процесором.

Епічне електричне піаніно

Оригінальне надпотужне електричне піаніно, в комплекті з новим керуванням віртуальною механікою, доповнене педалями ефектів і вбудованими класичними підсилювачами, та багатьма іншими.

Analog Lab V

PatchWorks

Простіше, ніж будь-коли

Антологія клавіатури

Отримайте миттєвий доступ до сотень звуків будь-якого інструменту V Collection в одному смарт інтерфейсі. Зручне керування забезпечує інтуїтивно-зрозуміла навігація, список відтворення з налаштуванням, просте мікшування, накладення звуку і багато іншого - Ваш персональний арсенал клавішних для студії та сцени.

Розвиток класики

700 нових та професійно розроблених патчів, що піднімають синтезатори V Collection на новий рівень, перевершуючи за якістю своїх апаратних попередників. PatchWorks поєднує в собі минуле, сьогодення й майбутнє в ефектному звучанні, від вінтажних диско-басів до захоплюючої дух атмосфери кіно.

Абсолютно новий, більш досконалий та бадьорий

Робочий процес кожного нового інструменту у V Collection 8 був вдосконалений. Насолоджуйтесь 4 новими керуючими макросами, новим інтелектуальним браузером, покроковими інструкціями та новим набором звуків для максимально оптимізованого творчого процесу.

Розділ PatchWorks

 

 

 

 

 

 

 

 

Класика еволюціонувала. Інструменти минулого, саундтрек до сьогодення та фанфари з майбутнього. Від вінтажних дискотечних басових ліній до захоплюючої дух кінематографічної атмосфери - цей нестримний звуковий майданчик стане Вашою відправною точкою у знайомстві з V Collection 8.

Вже 20 років, ми працюємо із найкращими з найкращих, і тому для створення PatchWorks ми вибрали найяскравыших та найдосвідченіших звукорежисерів. Обрані саунд-дизайнери не просто тримають руку на пульсі, вони і є безпосередньо серцебиття.

Величний ансамбль

Згадайте звучання знаменитого синтезатора або тон легендарного клавішного інструмента — і все це можна відтворити за допомогою V Collection.

Це колекція вартістю в мільйон доларів, вона об'єднує кращі фортепіано, синтезатори, семплери і езотеричні клавішні інструменти в одному пристрої, спеціально розроблена для сучасних музичних дизайнерів тепер до Ваших послуг.

Дивовижні аналогові синтезатори

Потужні цифрові інструменти

Іконічні фортепіано та клавішні

Звучання самої напруги. Моделювання на рівні окремих компонентів, автентичні елементи керування та сучасні удосконалення, що забезпечують неперевершене аналогове звучання.

Ретро шарм часів новаторства цифрових технологій у поєднанні із сучасною алгоритмічною точністю, відтворений для Вашої віртуальної студії.

Сталь, дерево, тростини, двигуни і магнітна стрічка, все це ретельно змодельовано та модернізовано у вигляді програмного забезпечення, точне та надихаюче.

V Collection

Vocoder V Emulator II V OB-Xa V Jun-6 V Buchla Easel V Mini V Matrix-12 V
Solina V SEM V Jup-8 V ARP2600 V CS-80 V Prophet V Modular V
Synthi V Piano V Clavinet V Stage-73 V Farfisa V Wurli V VOX Continental V
Mellotron V B-3 V CMI V DX7 V Synclavier V CZ V Analog Lab V

Робочий процес Вашої мрії

 

 

 

 

 

 

 

 

V Collection 8 створена не тільки задля забезпечення всіх вимог до звучання синтезатора та клавіш. Вона була розроблена з ціллю бути інтуїтивно-зрозумілою, доступною та приємною для сприйняття. Тому в самому процесі розробки взяли участь досвідчені музиканти, продюсери та інженери, які розуміють важливість плавного процесу створення музики та яким повинен бути кінцевий результат.

Вбудовані навчальні програми, що значно спрощують роботу

Макроси практичного керування

Оптимізований перегляд звукової бібліотеки

Ознайомтеся з кожним інструментом за допомогою нових інтегрованих та простих у використанні інструкцій, що докладно охоплюють кожен компонент та основні рекомендації. У кожного інструменту є 4 макроси для швидкого та інтелектуального налаштування звуку, що дозволяє миттєво розкрити його звуковий потенціал без необхідності масштабної комутації. Процес фільтрації, пошуку та організації ідеальних звуків, як ніколи став простішим. Інтерфейс браузера дозволяє повністю налаштувати тональну палітру.

Тримати все під контролем

Ніщо не зрівняється з тим почуттям, отримання практичного досвіду з класичним інструментом. Саме тому V Collection 8 розроблена для приємної роботи з Вашими улюбленими MIDI-контролерами - насолоджуйтеся хвилюючим звучанням класики на кінчиках Ваших пальців.

Вона не тільки бездоганно інтегрується з серіями KeyLab Essential, KeyLab MkII та MiniLab, але й працює з будь-якими іншими контролерами, клавіатурами або DAW. Підбирайте ноти і налаштовуйте параметри за допомогою комп'ютерної клавіатури, USB-MIDI-пристроїв, нотного секвенсора та всього іншого.

 

 

 

 

 

 

 

 

V Collection дає Вам в руки перо, а Ви можете самі заповнювати наступну главу в книгу з Історії.

Улюблений по всьому світу

V Collection 8 - найкращий продукт Arturia, який став абсолютним орієнтиром для програмних синтезаторів і емуляторів клавішних інструментів.

Видатні виконавці нашого часу, продюсери, звукорежисери, студії високо оцінили звучання програмних інструментів Arturia, а їх яскраві звуки можна зустріти серед безлічі хіт-парадів та популярних кіноробіт.

TAE® і Phi® Powered

Власна технологія дозволяє нам більш глибоко модернізувати ці легендарні інструменти для досягнення нових рівнів глибинного імерсивного реалізму. TAE® пропонує неперевершену аналогову емуляцію до деталей на рівні компонентів, в той час як сучасне фізичне моделювання Phi привносить акустичний резонанс матеріалу в світ віртуальних інструментів, як ніколи раніше. Технологія нового рівня — означає звук на новому рівні.

Навчальні інструкції вбудовані в додаток

ASC

DAW готовий для використання

   
Вбудовані навчальні програми допоможуть Вам розібратися у кожному аспекті роботи інструменту, починаючи з окремих параметрів і закінчуючи порадами саунд дизайнерів Arturia, що дозволить Вам сконцентруватися лише на творчій справі. Хоча процес сам по собі нелегкий, але нам вдалося зробити його легким! Arturia Software Center дозволяє завантажувати, систематизувати і оновлювати всі Ваші програмні продукти Arturia в одному місці, а також одночасно керувати всіма Вашими ліцензіями на декількох пристроях. Все повинно бути простим та швидким. Віртуальні інструменти та плагіни Arturia  розроблені, так, щоб у Вас не виникало ніяких труднощів з інтеграцією у Вашу установку. Незалежно від Вашого стилю, ви можете відкривати для себе звук, насолоджуючись повною сумісністю з основними DAW, як на Windows, так і на MacOS.

Попередньо налаштований перегляд

Налаштовуваний графічний інтерфейс

Ідеальна інтеграція

     

Тепер Ви можете легко знайти потрібний звук завдяки інтелектуальному та зручному перегляду пресетів. Здійснюйте пошук за ключовими словами, визначайте тип інструменту, музичний стиль і багато іншого — Ви навіть можете зберегти Ваші улюблені звуки, для швидкого пошуку в майбутньому.

Незалежно від того, чи бажаєте Ви повного візуального занурення в емуляцію класичних інструментів Arturia, або ж хочете максимально ефективно використовувати простір екрану, всі віртуальні інструменти Arturia можуть бути налаштовані відповідно до Ваших побажань.

Інструменти V Collection легко легко поєднуються з діапазоном Arturia KeyLab, крім того вони чудово підходять і для інших MIDI-контролерів. Макроси миттєвої налаштування звуку, проста інтеграція з DAW і автономна робота - підключення V Collection до Вашої фіичної установки не потребуватиме додаткових зусиль.

Технічні характеристики платформи

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Win 8.1+ (64-біт) ПК: 4 ГБ оперативної пам'яті, процесор 2,5 ГГц

 • 20 ГБ вільного місця на жорсткому диску

 • Графічний процесор, сумісний з OpenGL 2.0

 • Mac OS10.13+: 4 ГБ оперативної пам'яті, процесор 2,5 ГГц

 • 20 ГБ вільного місця на жорсткому диску

 • Графічний процесор, сумісний з OpenGL 2.0

Вимоги до системи

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Працює в автономному режимі, VST, AAX, Audio Unit, NKS * (тільки для 64-бітові DAW).

 • * Сумісність з NKS в даний час недоступна для Analog Lab V, Vocoder V, Emulator II V, Jun-6 V, Jup-8 V4 і Stage-73 V2.

Особливості

 • Включає 28 найменувань програмного забезпечення: Emulator II V, Vocoder V, Jun-6 V, OB-Xa V, Mellotron V, Synthi V, CZ V, Analog Lab V, Clavinet V, CMI V, DX7 V, Buchla Easel V, Synclavier V, B-3 V, Mini V, Piano V, Stage-73 V, Matrix-12 V, Farfisa V, Solina V, SEM V, Wurli V, Jup-8 V, ARP 2600 V, CS-80 V, Prophet V, VOX Continental V, Modular V

 • Більше 10000 якісних та інноваційних звукових пресетів.

 • Analog Lab V — всі пресети V Collection 8 мають єдиний інтерфейс для зручного перегляду та редагування.

 • Всі інструменти використовують спільний інтерфейс навігації та редагування (збереження, імпорт, експорт, ....)

 • Нові інструкції у роботі із застосунками, що дозволяють швидко розібратися в інструментах.

 • Графічні інтерфейси з високою роздільною здатністю, сумісні з дисплеями особливо великого розміру.

 • Зручний MIDI-зв'язок з будь-яким клавішним контролером.

 • Запатентовані технології Arturia, TAE® і Phi®, гарантують, правильне звучання і роботу кожного інструменту відповідно до оригіналу.

  Характеристики
  Тип товару Звукове обладнання, аксесуари

  Написати відгук

  Ваше ім'я:


  Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

  Оцінка: Погано           Добре

  Введіть код, вказаний на зображенні:  Последние просмотренные
Allegro.com.ua © 2022