Стійка для студійних моніторів Maximum Acoustics SMS
Стійка для студійних моніторів Maximum Acoustics SMS Стійка для студійних моніторів Maximum Acoustics SMS Стійка для студійних моніторів Maximum Acoustics SMS Стійка для студійних моніторів Maximum Acoustics SMS Стійка для студійних моніторів Maximum Acoustics SMS

Стійка для студійних моніторів Maximum Acoustics SMS

Виробник: Maximum Acoustics
Модель: 21-5-9-9
Наявність: Є в наявності

Це сталева підставка для студійних моніторів від Maximum Acoustics. Міцна металева підставка має площу 23 см, достатньо для надійного розташування більшості сучасних моніторів. Його поверхня оснащена двома прогумованими наклейками, які зменшують вібрацію та запобігають ковзанню монітора по поверхні. Стенд регулюється по висоті з мінімальним значенням 0,76 м та максимальним значенням 1,32 м. Регульована трубка має 6 отворів для надійної фіксації висоти за допомогою штифтоміра. Міцна трикутна підставка з гумовими накладками забезпечує надійне опору та захист від ковзання. Довжина однієї сторони стенду - 0,44 м. Кріплення виготовлене з міцного високоякісного пластику, що забезпечує тривалу експлуатацію та надійну фіксацію регульованої трубки.

Ми так довіряємо якості та надійності продукції Maximum Acoustics, що готові нести відповідальність по гарантійним зобов’язанням на кращих умовах. На цю та іншу продукцію бренду гарантія 36 місяців!

Гарантійні зобов’язання Maximum Acoustics

Маркування
Габарити, мм 760 - 1320 (висота)
Гарантія, місяць 36
Колір Чорний
Характеристики
Матеріал Сталь

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Алегро Мюзік © 2024