Програмне забезпечення Arturia Pigments 3.5
Програмне забезпечення Arturia Pigments 3.5 Програмне забезпечення Arturia Pigments 3.5 Програмне забезпечення Arturia Pigments 3.5 Програмне забезпечення Arturia Pigments 3.5 Програмне забезпечення Arturia Pigments 3.5

Програмне забезпечення Arturia Pigments 3.5

Виробник: Arturia
Модель: .22-03-25-01.
Наявність: Є в наявності
Ціна: 8 060.00 грн 2 664.00 грн

Безкоштовне оновлення, яке вводить універсальний програмний синтезатор у нову еру звуку. Сміливо досліджуйте складні кольори, текстури та енергії меж створення електронної музики, від пасток до бруду та майбутніх басів.

Pigments 3.5 – безкоштовне оновлення

Спектр розвиненого синтезу

Крім нових функцій, нових поліпшень і сотень нових пресетів, Pigments 3.5 - це більше, ніж сума його частин. Це небачені раніше позиції на сучасному краю звукового спектру, де агресивність трапляється з ейфорією, зловісне зустрічаються з граціозністю.

Pigments 3 - це сучасний програмний інструмент, який дає Вам можливість всіх відтінків синтезування. Досліджуйте нескінченний спектр звуку з барвистими звуковими модулями, простою модуляцією, професійними утилітами та ефектами студійного рівня.

Що нового в Pigments 3

Pigments став більше та універсальніше, ніж будь-коли.

Він стирає межі між тембрами й висуває звуковий дизайн на нову яскраву територію.

Гармонійний осцилятор для виразності і гарний додатковий синтез

Третій движок для додавання глибини і кольору будь-якому звуку

64 нових хвильових таблиць для металевих, агресивних тембрів

4 нових ефектів, включаючи затримку Pitch Shift Delay & Flanger BL-20

Відомий резонансний фільтр нижніх частот Jup-8 V

Розширений фільтр і маршрутизація ефектів

Нові уроки в додатку

200 нових встановлених звуків

Нескінченний спектр звуку

Pigments 3 підіймає планку для VST інструментів перевершуючи можливості апаратних синтезаторів і плагінів преміумкласу, перетворюючи ваші найсміливіші звукові фантазії в реальність. З легкістю створюйте, анімуйте, налаштовуйте та уточнюйте складні патчі, не схожі на те, що ви коли-небудь чули.

 • Звукові движки - комбінуйте будь-які 2 з 4 звукових движків для отримання кастомних тембрів.
 • Utility Engine - додатковий осцилятор. До 2 шарів дискретизованого шуму для звукової глибини.
 • Подвійні фільтри - виберіть будь-які 2 з 10 типів фільтрів з розширеною маршрутизацією.
 • Professional FX - Насолоджуйтесь 18 приголомшливими алгоритмами FX, від вінтажних до найсучасніших.
 • Масивна модуляція – модулюйте що завгодно за допомогою простого пересування.
 • Потужна послідовність - секвенція та арпеджіо з розширеною рандомізацією, масштабним квантуванням і поліритмією.
 • Простий у використанні інтерфейс - трьох панельний дизайн з кольоровим кодуванням і візуальним зворотним зв'язком у реальному часі.
 • Бібліотека попередніх встановлень – 1200 встановлень, що охоплюють всі жанри, створені професіоналами своєї справи.

Створюйте будь-який звук

Який би звук вам не знадобився, Pigments доставить його вам.

Pigments - це ваше чисте звукове полотно - від яскравих нейлоноподібних клацань до жирних звуків wavetable, від темних хіп-хоп і треп-басів до розслабленої атмосфери саундтреку до фільму. Скомбінуйте будь-яку пару з 4-х сучасних звукових движків і накладіть на них глибокий суб-бас і трохи дискретизованого шуму для миттєвого доступу до кожної текстури, тембру і кольору.

Гармонійний движок

Ультрасучасний адитивний синтез, який дозволяє з нуля створювати цікаві і відчутні тембри, від пластичного трубчастого резонансу до еволюційних голосних хвиль, з яскравими гармонійними деталями.

Движок Wavetable

Анімуйте, спотворюйте або трансформуйте понад 160 хвильових таблиць, створюючи широкий спектр хрипких, гладких і абразивних цифрових звуків. Ідеально підходить для всього, від приголомшливої бас музики до нот попмузика.

Віртуальний аналоговий движок

Наповніть свій мікс бажаною аналоговою теплотою і неперевершеним вінтажним шармом, натхненним кращими синтезаторами з коли-небудь створених, завдяки технології аналогової емуляції.

 

Зразок і гранульований движок

Переглядайте сотні інструментальних семплів і лупів, імпортуйте свої власні і перетворюйте їх в гранульовані тембри, що кидають виклик жанру. Деформуйте, спотворюйте, розтягуйте і модулюйте семпли до найдрібніших деталей.

 

Допоміжний движок

Використаний у поєднанні з подвійними звуковими движками Pigments, движок Utility дозволяє Вам додати в мікс додатковий осцилятор, доповнений двома програвачами семплів шуму. Це гарантує, що Ваш звук завжди буде мати глибину і деталізацію.

 

Безмежне налаштування

Налаштуйте програму по кліку. Формуйте, оживляйте і покращуйте свій звук, з миттєвою модуляцією патчів, кращими класичними та сучасними фільтрами та приголомшливими ефектами студійного рівня.

Модуляція

Модуляція - це серце звуку в Pigments. Отримайте миттєвий доступ до десятків джерел модуляції, від швидкості клавіатури до рандомних генераторів і призначте їх будь-якому параметру одним клацанням миші. Створіть свій власний складний патч за лічені хвилини.

Фільтри

Маршрутизуйте свій звук через подвійні фільтри з 10 типами фільтрів на вибір - від емуляцій вінтажного синтезатора VCF до кривих високих частот в стилі сучасного танцю.

FX

Останній штрих. Створіть свою власний унікальний ланцюжок ефектів з двома шинами розриву і шиною посилання. А також ретельно відібраним вибором з 18 класичних, творчих або сучасних алгоритмів - від затримки усунення висоти тону до необхідного багатосмугового компресора.

Музична послідовність

Розширена послідовність дозволяє створювати красиві мелодії, що запам'ятовувальні мотиви й цілі аранжування. Потрібна доза натхнення? Експериментуйте з потужним арпеджіо, масштабним квантуванням і інтелектуальною рандомізацією, які в найкоротші терміни повернуть вас на творчий шлях. На сторінці Seq, все викладено прямо перед Вами. Спостерігайте за своєю послідовністю під час її відтворення і налаштовуйте ноти, октави, швидкість і багато іншого простим клацанням і перетягуванням.

Поліритмічна послідовність Арпеджіатор Масштабне квантування Розширений генератор випадкової послідовності

Створюйте циклічні мелодії з варіаціями висоти звуку, динаміки та експресії, які дотримуються різних ритмічних розмірів.

Перетворіть акорд або будь-яку вибірку нот в пульсуючу анімовану послідовність, що ідеально підходить для додавання миттєвого руху у Ваш мікс.

Обмежте вибір нот до 1 із 15 шкал, включаючи індивідуальну шкалу, щоб Pigments ніколи не відтворював непотрібну ноту.

Здійсніть музичний «стрибок віри» і встановіть різний ступінь рандомізації в кожен аспект вашої послідовності - від висоти звуку до портаменто.

Магазин звуків

Розширте бібліотеку Pigments за допомогою щомісячного банку звуків, щоб отримати додаткову дозу натхнення. Створіть власну звукову палітру за допомогою попереднього встановлення на основі жанрів, типів інструментів і навіть ваших улюблених виконавців.

Звуковий пакет Spectrum

Щоб відсвяткувати запуск Pigments 3, Arturia створила колекцію з 5 звукових банків, кожен з яких включає 100 пресетів і передає свій власний звуковий характер. В Spectrum Sound Pack був доопрацьований кожен патч, щоб максимізувати останні поліпшення Pigments, від адитивного механізму Harmonic до чудової затримки Pitch Shift Delay.

Малиновий

Розпечені сучасні баси з Wavetable, адитивні і різкі FM-звуки.

Малахіт

Кристалічні пади, скляні текстури і резонанс, наповнені гармонійними деталями.

Охра

Виразні тембри, натхненні фортепіано, органами, вінтажними синтезаторами.

Аметист

Багатошарова атмосфера, від гранульованих мерехтінь до педів ангельського хору і додаткових патчів.

Підручники в додатку

Інтегровані в додаток навчальні програми, проведуть вас по кожному аспекту інструменту. Від окремих параметрів до порад звукорежисерів, щоб Ви могли зосередитися на творчих речах.

ASC

Arturia Software Center дозволяє вам завантажувати, систематизувати і оновлювати всі ваші програмні продукти Arturia в одному місці, а також керувати Вашими ліцензіями на декількох пристроях.

Сумісність з DAW

Наші віртуальні інструменти і плагіни розроблені так, щоб без проблем вписатися у Вашу систему. Яким би не був Ваш стиль, Ви можете досліджувати звук, насолоджуючись повною сумісністю з основними DAWS як в Windows, так і в MacOS.

Попередньо встановлений браузер

Миттєво знаходьте звук, який звучить у вас в голові, завдяки інтелектуальному та зручному перегляду пресетів. Шукайте за ключовими словами, досліджуйте по типу інструменту, музичного стилю і т. д.

Змінюваний розмір графічного інтерфейсу

Незалежно від того, чи хочете Ви повністю візуально поринути в класичну емуляцію інструментів або заощадити дорогоцінний простір на екрані, інтерфейси всіх Ваших віртуальних інструментів Arturia можуть бути змінені до потрібного Вам масштабу.

Ідеальна інтеграція

Інструменти для лінійки Arturia KeyLab легко зіставляються, але вони також добре поєднуються з іншими MIDI-контролерами. Макроси миттєвого налаштування звуку, проста інтеграція з DAW і автономна робота.

Відеоогляд Pigments 3 від XSSR Academy

Особливості

 • Два паралельних движки з можливістю вибору:
 • Віртуальний аналоговий механізм потрійного осцилятора
 • Комплексний движок Wavetable (включаючи більше ніж 160 видів)
 • Sample & Granular Engine (включаючи бібліотеку зразків)
 • Движок з присадками Harmonic Oscillator
 • Третій службовий движок
 • Шар генератора аналогового стилю з 5 формами хвилі і 6-октавним діапазоном
 • Програвачі семплів подвійного шуму з вбудованою бібліотекою семплів
 • Візуальний інтерфейс з кольоровими модулями та графічним зворотним зв'язком
 • Подвійні фільтри з безперервною послідовною/паралельною маршрутизацією
 • Класичні типи фільтрів від інструментів V Collection
 • Сучасні типи фільтрів
 • Потужна секція FX
 • Вставити або відправити маршрутизацію
 • Модульовані параметри
 • 18 алгоритмів FX, від вінтажних до ультрасучасних
 • Велика, постійно зростальна бібліотека із 1200 пресетів
 • Поліритмічний секвенсер і арпеджіатор
 • Створюйте складні, індивідуальні послідовності/арпеджіо
Характеристики
Тип товару Звукове обладнання, аксесуари

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Последние просмотренные
Allegro.com.ua © 2022