Програмне забезпечення Arturia Analog Lab V
Програмне забезпечення Arturia Analog Lab V Програмне забезпечення Arturia Analog Lab V Програмне забезпечення Arturia Analog Lab V Програмне забезпечення Arturia Analog Lab V Програмне забезпечення Arturia Analog Lab V Програмне забезпечення Arturia Analog Lab V

Програмне забезпечення Arturia Analog Lab V

Виробник: Arturia
Модель: .22-03-25-02.
Наявність: Є в наявності
Ціна: 8 060.00 грн 2 664.00 грн

Allegro-Music разом з компанією Arturia оголошують розпродаж програмного забезпечення для підтримки Української армії!

Підтримай українську армію! Усі кошти з продажу будуть негайно передані на підтримку ЗСУ!

Підтримай українську армію! Усі кошти будуть негайно передані на підтримку ЗСУ!

Інструмент Analog Lab служить, насамперед, для швидкого доступу до всіх встановлених інструментів колекції V Collection та зручну навігацію по всіх їх пресетах. Зрозуміло, кожен інструмент може бути використаний і окремо, як самостійний плагін або програму. Однак набагато зручніше здійснювати пошук необхідного тембру з Analog Lab, відсортувавши пресети всіх інструментів за різноманітними тегами.

Цікаво, що Analog Lab V пропонується не як оновлення до вже існуючої четвертої версії, а як нова програма, яка встановлюється окремо від Analog Lab 4 і працює як ще один додатковий інструмент колекції.

Arturia Analog Lab V

У версії Analog Lab V нічого кардинального не змінилося, всі покращення пов'язані переважно з оптимізацією інтерфейсу програми. Вікно програми у всіх режимах роботи тепер темно-сірого, майже чорного кольору. Завдяки появі барвистих іконок пошук відповідного звуку став інтуїтивнішим. Втім, колишнє сортування на ім'я пресета, стилю, банку та обраному збереглося теж. Що стосується пресетів, то їх кількість в Analog Lab V збільшена у два з половиною рази та становить понад 2000 різноманітних конфігурацій, включаючи цікаві тембри від іменитих композиторів та саунд дизайнерів.

Найцікавіші параметри синтезу, які ефективно впливають на тембр звуку, виведені на макроси. При використанні MIDI-контролера Arturia макроси вже призначені на всі крутилки пристрою та порівнюються автоматично. Це дуже зручно. При швидкому пошуку відповідного тембру двома рухами енкодера можна оперативно виявити можливості перетворення та гнучкість налаштувань.

Arturia Analog Lab V

Програма має два режими зображення вибраного тембру Studio та Stage. Як і раніше в Analog Lab V реалізований мульти режим, що дозволяє одночасно завантажити два тембри та використовувати їх як один двошаровий інструмент або обмежити діапазон для кожного тембру.

У секції з ефектами можна використовувати два ефекти на вибір, а також надіслати сигнал на шину з дилеєм і шину з реверберацією. Крім цього, у майстер секції передбачено трисмуговий еквалайзер. На перший погляд, представлені можливості обробки сигналу в Analog Lab не такі широкі. Однак не варто забувати, що крім цього в кожному окремому інструменті передбачений блок з ефектами.

Arturia Analog Lab V

Додатковий режим Stage призначений для сценічного використання та дозволяє залишити на екрані лише графічне відображення використовуваного інструменту та список заготовлених для виступу пресетів. Як правило, для виступу необхідна лише зміна інструменту та регулювання макросів за допомогою MIDI-контролера. У цьому сенсі режим Stage виглядає ідеальним рішенням.

Arturia Analog Lab V

Ну і звичайно ж варто згадати про вбудований додаток Analog Lab онлайн магазин додаткових пресетів. Прямо з програми можна відкрити набір пресетів, що цікавить, спробувати пограти свою мелодію пропонованими тембрами і здійснити покупку даного пакета. Магазин досить регулярно поповнюється новими звуками від різних музикантів і саунд інженерів.

Характеристики
Тип товару Звукове обладнання, аксесуари

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Последние просмотренные
Allegro.com.ua © 2022