Програмне забезпечення Arturia FX Collection 2.1

Програмне забезпечення Arturia FX Collection 2.1

Виробник: Arturia
Модель: .22-03-31-01.
Наявність: Є в наявності
Ціна: 12 110.00 грн 3 730.00 грн

Arturia випустила FX Collection 2.1, безкоштовне оновлення для існуючих користувачів, що забезпечує вбудовану сумісність із процесорами Apple M1, а також ряд виправлень помилок та налаштувань. Користувачі можуть безкоштовно інсталювати оновлення виключно через Arturia Software Center або arturia.com.

В оновленні:

  • Сумісність із Apple M1
  • Виправлення помилок та покращення
  • Сертифікований Native Kontrol Standard
  • Докладніше

Безкоштовне оновлення FX Collection 2.1

FX Collection 2 - це надихаючий набір плагінів, що поєднує аналогову теплоту вінтажних ефектів з творчою гнучкістю сучасних підсилювачів звуку, надаючи винятковий звук студійної якості в руки музикантів і продюсерів всіх стилів і здібностей.

Що нового в FX Collection 2?

  • 7 нових плагінів FX - FX Collection 2 збільшився в розмірі з 15 до 22 плагінів, включаючи Bus FORCE, Comp DIODE-609, Phaser BI-TRON, Chorus JUN-6 та інші
  • Нові попередні підсилювачі Delay TAPE-201 - Delay TAPE-201 тепер має кілька варіантів підсилювача: без передпідсилювача, оригінальний передпідсилювач RE-201 і недавно змодельований передпідсилювач для візуалізації фірмового хрускоту
  • 200 нових пресетів - Насолоджуйтесь недавно розробленими пресетами майже для кожного плагіна в колекції, що спрощує настройку на льоту і пошук необхідної звукової магії
  • Готовність до NKS - Кожен пресет в FX Collection тепер працює з Native Kontrol Standard, забезпечуючи плавний робочий процес разом з іншими Вашими віртуальними інструментами й ефектами
  • Розширені навчальні програми в додатку - Ознайомтеся з кожним плагіном за допомогою недавно інтегрованих посібників і рад, докладно описують кожен параметр і компонент
  • Вдосконалений браузер попередніх - FX Collection 2 має той же інтуїтивно зрозумілий браузер попередніх, що і V Collection, пропонуючи спрощений перегляд, фільтрацію і збереження Ваших улюблених пресетів

Дивіться повний огляд цих та інших нововведень в FX Collection 2 від каналу Andivax

Дивіться повний огляд цих та інших нововведень в FX Collection 2 від каналу Andivax

Набір із високоякісних програмних ефектів

Об’єднуючи усі 15 плагінів із серії “You’ll Actually Use”, Arturia FX Collection пропонує як професіоналам, так і новачкам найвищу якість звуку та найкращі функції на ринку. 

Вслід за надзвичайно популярною V Collection, нова колекція ефектів Arturia дає всім продюсерам, саунд-дизайнерам та музикантам можливість покращити свої композиції легендами студії та сцени, що формували звучання музичної індустрії, підсилених потужними сучасними функціями. Крім того, Arturia також розробила кілька унікальних оригінальних ефектів, які пропонують такі можливості, яких було б просто неможливо досягти у вінтажному обладнанні.

Що ж входить у Arturia FX Collection 2?

Реверберація (reverbs)

Rev PLATE-140 — вінтажний студійний ревербератор, що повторює роботу німецького пристрою EMT. Пластинчастий ефект, відмінно підходить для обробки вокалу.

Rev SPRING-636 — пружинний ревербератор для створення вібруючого просторового ефекту.

Rev INTENSITY — футуристичний цифровий ревербератор, власна розробка Arturia. Пропонує алгоритмічну реверберацію з величезними можливостями модуляції.

Затримка (Delay)

Delay TAPE-201 — аналоговий ефект відлуння, відтворення популярного вінтажного ефекту Roland RE-201 Space Echo.

Delay MEMORY BRIGADE — аналоговий фільтрований ефект, створений на педалі Electro-Harmonix Deluxe Memory Man. Ідеально для обробки гітари.

Delay ETERNITY — цифровий ефект затримки, створений Arturia. Пропонує велику кількість додаткових ефектів і обіцяє створення унікальних затримок. Надихаючий інструмент для новаторів.

Преамп (preamp)

Pre 1973 — копія секції попереднього підсилення консолей Rupert Neve, що використовувалися в 1970-х роках практично на кожній студії звукозапису. Досконало адаптований для сучасних продюсерів.

Pre TridA — емуляція секції попереднього підсилення консолей Trident Studio A. Відрізняється власною секцією еквалізації з особливою співучістю і музичністю - преамп акуратно покращує звучання будь-якого сигналу.

Pre V76 — відтворення вінтажного лампового преампа Telefunken. Звук, який визначав поп-музику 60-х років, тепер доступний як плагін для Вашої віртуальної студії.

Компресія (Compressors)

Comp VCA-65 — віртуальна версія контрольованого напругою компресора DBX 165A. Ідеальний для обробки ударних в дусі 1980-х.

Comp FET-76 — сучасна версія легендарного компресора від консолей Rupert Neve 1176. Підходить для вокалу і обробки будь-яких інструментів. Завжди досконале звучання вокалу та інструментів.

Comp TUBE-STA — відтворення лампового компресора Gates STA-Level, «секретна зброя» для обробки вокалу та баса з 1950-х років.

Фільтр (Filters)

Filter MINI — відтворення легендарного ступінчатого фільтра низьких синтезаторів Moog. 24 дБ на октаву, відмінне обмеження і надання характерного забарвлення.

Filter M12 — мультирежимний монстр від синтезатора Oberheim Matrix-12. Оснащений матрицею модуляції, рандомайзером та гнучкими огинаючими.

Filter SEM — копія фільтра модульного синтезатора Oberheim SEM. Простий у використанні, ідеальний для любителів сінтвейва та інших ретро-стилів.

Унікальні технології True Analog Emulation® (TAE®) та Physical Modeling technology® (Phi®), дозволяють досконально змоделювати схеми реальних інструментів та пристроїв, відтворюючи усі їх звукові характеристики без допомоги семплування.

Кожен плагін отримав повне масштабування інтерфейсу, секцію попередньої та постеквалізації для керування сигналами, а також підтримку сайдчейну. Окрім цього в комплекті величезний вибір пресетів на всі випадки життя та покрокові поради з налаштувань для швидкого освоєння.

Характеристики
Тип товару Звукове обладнання, аксесуари

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Последние просмотренные
Allegro.com.ua © 2022