MIDI-клавіатура Arturia Minilab MKII Inverted
MIDI-клавіатура Arturia Minilab MKII Inverted MIDI-клавіатура Arturia Minilab MKII Inverted MIDI-клавіатура Arturia Minilab MKII Inverted

MIDI-клавіатура Arturia Minilab MKII Inverted

Виробник: Arturia
Модель: 19-6-8-35
Наявність: Є в наявності
Ціна: 5 615.00 грн

Секрет розкрито. MiniLab MkII тепер доступний в чорному кольорі. Не «в основному чорний». Не «чорний з білими бітами». Чорний. Навіть клавіші.

Незвичайний

Ви не пишете звичайну музику, так навіщо погоджуватися на звичайний контролер? Arturia створили унікальну, дуже обмежену альтернативу своєму популярному контролеру MiniLab MkII, і ми думаємо, що він Вам сподобається. Якщо Вам потрібен портативний, потужний контролер або секвенсор з таким унікальним зовнішнім виглядом, як Ваша музика, це Ваш шанс.

Свіжий підхід

Ідеальний MIDI-контролер Arturia розміром з пінту тільки що перебудувався! Ця перевернута колірна схема знімає капелюх перед першопрохідцями, які змінили звучання і кинули виклик зовнішнім виглядам популярної музики. MiniLab MkII Inverted допоможе Вам розкрити свій творчий потенціал. Незважаючи на свої розміри, це високоякісний, багатофункціональний контролер, що дає Вам практичний доступ до всіх звуків у Вашій віртуальної студії.

Круте програмне забезпечення

Що хорошого в контролері, якому нема чим керувати?
MiniLab MkII поставляється разом із деякими з кращих програмних продуктів на ринку. Новий MiniLab являє собою чистий контролер - не містить ніяких прошитих звуків. Він дозволяє відтворювати, налаштовувати та керувати інструментами по MIDI. Щоб забезпечити користувачів усім необхідним для створення повноцінної віртуальної студії, Arturia включили в комплект безліч професійних інструментів та програм.

Про ПЗ ANALOG LAB

MiniLab MKII - це дуже корисний пристрій для музикантів у дорозі та в студії, де в пріоритеті компактність робочого місця.

Грайте, виступайте, творіть

MiniLab MKII володіє всім необхідним, щоб розкрити Ваш творчий потенціал.

MiniLab MKII являє собою високоякісний багатофункціональний контролер, що дає прямий доступ до всіх звуків у Вашій віртуальній студії. Вдихніть нове життя в звуки, граючи, налаштовуючи та повертаючи його регулятори.

У комплекті з цим потужним контролером також поставляються кілька популярних програмних продуктів, які допоможуть Вам створити професійні записи в найкоротші терміни. Analog Lab Lite відкриває доступ до сотень легендарних синтезаторів, фортепіано, органів і струнних інструментів. Ableton Live Lite дозволяє записувати, аранжувати та зводити Ваші музичні ідеї в готовий продукт. UVI Grand - це відтворення піаніно Steinway Model D.

Тут починається Ваша музична подорож.

Minilab MKII

Приготуйтеся

Завдяки конструктивному зворотному зв'язку з користувачами, Arturia вдалося вдосконалити оригінальний Minilab в щось нове і захоплююче.
При конструюванні MiniLab MKII були враховані переваги гастролюючих музикантів - прилад отримав тонкий компактний корпус, який робить його ідеальним не тільки для перевезення на концерти і з них, а й творчості в дорозі. Завдяки міцній надійній конструкції, відроджений MiniLab стане вірним супутником на гастролях. Він витримає довгі роки використання вечір за вечором.

Не кожен може дозволити собі розкіш просторої студії. І ось тут яскраво проявляється ще одна перевага цього контролера: його основа має зовсім невелику площу, завдяки чому для нього завжди знайдеться місце у Вашій студії, навіть якщо єдине вільне місце - це ваші коліна.

Якість кожного компонента була покращена порівняно з оригінальною моделлю, від клавіш і ручок регуляторів до сенсорних датчиків. Незважаючи на технічну модернізацію, MiniLab MKII залишається одним із найдоступніших спеціалізованих контролерів на ринку.

Портативний, але володіє широким функціоналом. Легкий, але міцний. MiniLab MkII - це новий компактний контролер, який оцінять продюсери.

Все під рукою

Час дорогий, тому користувачам потрібна можливість просто і ефективно контролювати процес створення та виконання музики. MiniLab MKII забезпечує прямий доступ до запрограмованих звуків.

MiniLab MKII оснащений дуже зручною клавіатурою на 25 тонких клавіш, 16 кнопками і 8 педами, а також сенсорними органами керування, завдяки чому здатний успішно взаємодіяти з більшістю віртуальних інструментів та ПЗ.

Щоб допомогти перетворити Ваші музичні ідеї в повноцінний запис, який буде звучати, MiniLab MКII включає в себе потужну платформу для створення музики Ableton Live Lite. Кожен елемент керування Minilab автоматично призначений на певну функцію завдяки наявності попередньо налаштованої матриці, дозволяючи Вам витрачати менше часу в меню налаштувань та більше - приділяти створенню музики. Налаштуйте рівні доріжок, фільтри і ефекти за допомогою регуляторів; завантажуйте проекти, барабани або керуйте плейбек за допомогою педів. MiniLab створений, щоб зробити Ваше музичне життя простіше.

Від самого початку і до отримання готового продукту MiniLab MkII забезпечує Вам можливість керування кожним кроком.

MiniLab MKII дає Вам все необхідне, щоб Ви могли почати створювати музику лише вийнявши пристрій з коробки

Широкі можливості керування

Давайте розглянемо докладніше, що ж може запропонувати MiniLab MkII.

1. Кнопка Shift Вибір MIDI пресетів та MIDI каналів
2. Педи 1-8 / кнопки 9-16 Перемикання між двома банками по 8 педів
3. Кнопки Octave Transpose Кнопки октавного транспонування дохволяють змістити діапазон клавіатури вниз та вгору
4. Сенсорні полоси Pitch Bend та Modulation Точні сенсорні датчики
5. 16 мульти-функціональних енкодерів Дані кнопки можливо назначати на обрані плагіни чи DAW. Два з цих енкодери клікабельні
6. Різнокольорові чутливі до швидкості та сили натиску педи 8 надзвичайно чутливих до швидкості та сили натиску педи
7. 25 вузьких динамічних клавіш Дуже зручна компактна клавіатура
8. Вхід для футсвіч MIDI повідомлення CC дані. Може бути запрограмований для Gate або Toggle
9. USB 2.0 порт Type-B USB jack: живлення по USB, повна сумісність. Драйвери не потрібні


Давайте поглянемо ближче, що ж робить MiniLab MКII особливим...MiniLab MКII - потужний контролер, який відкриє Вам новий світ створення звуків, їх виконання та створення музики.

Кожен елемент оновленого Minilab ретельно підібраний, щоб забезпечити найкращий результат. Симпатичні міні-клавіші, чуйні та міцні педи, регулятори, що легко повертаються і все це - в компактному й міцному корпусі.

Широкі можливості, компактні розміри

Спеціально розроблений таким чином, щоб витягти максимум із його компактній конструкції, MiniLab MКII встановлює новий стандарт в світі портативних контролерів.

Клавіатура на 25 чутливих до швидкості та сили натиснення вузьких клавіш
Центральною точкою будь-якого контролера є його клавіатура - саме він відкриває Вам шлях до нових захоплюючих мелодій. Високоякісні тонкі клавіші дуже зручні для виконання і, в той же час, досить міцні.

8 педів, що підсвічуються RGB
Всі педи нової конструкції чутливі до сили та швидкості натискання, завдяки чому Ваші барабани знайдуть прекрасну динаміку. Педи мають RGB підсвічування, що дуже корисно при їх ідентифікації. На педи можуть бути призначені різні функції і пресети, а підсвічування допоможе не помилитися при їх виборі. Крім того, можна переключатися між двома різними банками педів, що забезпечує повний контроль над 16 звуками барабанів або аудіо кліпами.

16 енкодерів, що обертаються
Завдяки їм всі параметри Ваших улюблених звуків знаходяться під рукою. Енкодери попередньо призначені в матриці для роботи в Ableton Live Lite та Analog Lab Lite. Налаштуйте фільтри, регулюйте частоту і глибину LFO Ваших синтезаторів, змінюйте налаштування ефектів. Два з енкодерів клікабельні, що робить їх безцінними при роботі з DAW.

Невеликі кнопки
MiniLab MКII має кілька невеликих, але не менш важливих оновлень, які роблять його вибором професіоналів. Просте зміщення регістра клавіатури на октаву вгору та вниз за допомогою спеціальних кнопок; зміна висоти тону і модуляції здійснюються за допомогою невеликих сенсорних смужок, а для отримання повноцінного звуку клавішних можна підключити педаль сустейна.

Особливості

 • Тонка чутлива клавіатура з 25 клавішами
 • 2 банки по 8 високоякісних сенсорних педів, чутливих до швидкості і натискання, з підсвічуванням RGB
 • 16 поворотних енкодерів (2 з них клікабельні)
 • 2 ємнісних сенсорних датчика для зміни висоти тону і колеса модуляції
 • 8 призначених для користувача пресетів
 • Вхід для педалі сустейн
 • Кнопки октави вгору і октави вниз для повного діапазону
 • Живлення від USB
 • Сумісність з USB/MIDI без драйверів
 • Сумісність з Mac чи PC
 • Слот безпеки Kensington
 • Розміри та вага
  • Габарити: 355 x 220 x 50 мм
  • Вага: 1,5 кг 

Вимоги до ПК для програмного забезпечення

 • Win 7+ PC: 4 Гб RAM (оперативної пам'яті), 2 ГГц CPU (центрального процесора), 8 Гб вільного місця на жорсткому диску
 • 10.10+ Mac: 4 Гб RAM (оперативної пам'яті), 2 ГГц CPU (центрального процесора), 8 Гб вільного місця на жорсткому диску

Analog Lab, UVI Grand Piano Model D робота в автономному режимі, VST 3, AAX, Audio Unit.

Нагороди

Міді-клавіатури/контролери
Кількість клавіш 25
Педи 8
Роз'єми USB, для Педалі
Тип клавіатури Динамічна

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Последние просмотренные
Allegro.com.ua © 2022