Мікрофон вокальний Prodipe TT1 Pro
Мікрофон вокальний Prodipe TT1 Pro

Мікрофон вокальний Prodipe TT1 Pro

Виробник: Prodipe
Модель: 26-1-32-2
Наявність: Є в наявності

Працюючи над мікрофоном Prodipe TT1 Pro, інженери створили максимально доступне за ціною рішення з безпрецедентними професійними можливостями. Сьогодні за якістю звуку цей мікрофон конкурує із моделями від інших компаній, які коштують ледь не в десять разів дорожче! Це унікальне досягнення і воно не могло бути іншим, оскільки разом з інженерами Prodipe над цим продуктом працював Людовик Ланен – відомий звукоінженер.

Мікрофон Prodipe TT1 Pro рекомендується вимогливим вокалістам, але відмінно підійде і для мовних виступів у ситуаціях, коли до звуку є підвищені вимоги. Мікрофон відрізняється збалансованістю і високим рівнем вихідного сигналу. На думку Людовика Ланена, з мікрофоном Prodipe TT1 Pro покупець отримує найвищу якість звуку за безпрецедентно низькою ціною. Також мікрофон комплектується чохлом та тримачем.

Що ж особливого в TT1 Pro?

«Це добре збалансований мікрофон з високим рівнем вихідного сигналу. Він ідеальний для вокалістів, які прагнуть найвищих стандартів, а також для доповідачів на конференціях, ведучих і артистів на різних заходах, які хочуть точного відтворення їхніх голосів. Навіть при дуже низькій вартості, цей мікрофон має характеристики, ідентичні характеристикам багатьох професійних мікрофонів, які я використовував на великій сцені.

Однією з причин того, що сьогодні ми знаходимося там, де знаходимося, є те, що під час мого останнього візиту в Китай, я разом з інженерами фабрики, з якою ми співпрацюємо, протестував і порівняв якість більше ста різних мікрофонних головок. Ця тісна співпраця дозволила мені розробити абсолютно новий TT1, і я можу однозначно гарантувати його якість. Насправді, сьогодні ціна вже не має великого значення: зі ста запропонованих мені мікрофонних головок, найдорожчі не відрізнялися такими високими характеристиками, як та, що я вибрав і підготував для Вас.

В останні 30 років я все більше довіряю своїм вухам, ніж ціні. З цим новим продуктом я можу ще раз запропонувати Вам передові технології по раніше небаченій ціні. І це в сучасних умовах, коли конкуренція суттєво зросла в умовах глобалізації. Це її однозначний плюс!» – Людовик Ланен.

Інструкція користувача

Характеристики
Тип мікрофону Вокальний
Акустичний принцип дії Динамічний
Діаграма спрямованості Кардіоїдна
Частотний діапазон 50 Гц – 16 кГц
Чутливість -54 дБВ ± 3 дБВ
Опір (імпеданс) 600 Ом ± 20% при 1 кГц
Розмір 47 х 186 г
Тип товару Мікрофони

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Последние просмотренные
Алегро Мюзік © 2024