AM Clean Sound

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Набір по догляду за вінілом AM Record Cleaner Set
Набір Record Cleaner Set від AM Clean Sound містить все необхідне для підтримання чистоти Вашого вінілу, покращення якості звуку та продовження терміну служби платівок та голки. Рішення Record Cleaner, що входить в комплект, акуратно видаляє бруд і пил з канавок пластинок. Воно неабразивне і не з..
Набір по догляду за вінілом AM Record Keith Haring Vinyl Cleaning Kit
Набір для чищення вінілових платівок Keith Haring, присвячений культовому мистецтву Кіта Харінга, відзначає музичну спадщину легендарного художника. Містить засіб для чищення платівок об’ємом 200 мл, м’яку тканину з мікрофібри, засіб для чищення стилуса, антистатичну щітку для вінілових платівок ..
Набір по догляду за вінілом AM Record Cleaner Box Set
Набір Record Cleaner Box Set від AM Clean Sound містить все необхідне для підтримання чистоти Вашого вінілу, покращення якості звуку та продовження терміну служби платівок та голки. Рішення Record Cleaner, що входить в комплект, акуратно видаляє бруд і пил з канавок пластинок. Воно неабразивне і ..

Ще в 1971 році молодий Андерс Моесгаард оглядав збитки, завдані його платівкам Roxy Music після того, як буйні вечірки його старшого брата зробили їх непридатними для відтворення. Зрозумівши, що продукту, який йому потрібен, щоб повернути свою цінну колекцію у прийнятну форму, немає у продажу, він почав експериментувати у гаражі своїх батьків. Після тривалого процесу спроб і помилок датський підліток нарешті прийшов до розчину, що чистив, який ліг в основу AM.

Початок

З любові до чудового звуку

Завдяки успіху засобу для чищення AM, а також антистатичної щітки з вуглецевого волокна — першою в своєму роді — компанія AM росла, розвивалася і розширювала асортимент своєї продукції. Протягом 80-х і 90-х років данська компанія освоювала і вдосконалювала нові технології, що з'являються, що вимагають регулярного догляду та ефективного очищення.

Рухаючи любов'ю до високоякісного прослуховування, AM пробивалася через різні фізичні формати та носії - від касет Cassette-O-Matic для зберігання до касет VHS, догляду за компакт-дисками і так далі.

AM сьогодні

Нове покоління

Любов до чудового звуку виросла з ненаситної пристрасті до музики. Дрібна проблема зі слухом спонукала до геніального масштабного рішення — міцного продукту догляду, який залишається поза часом, оскільки він відповідає потребам ентузіастів звукозапису в усьому світі.

Сьогодні дух ентузіазму та винахідливості живе у двох синах Андерса Моесгаарда, Джейкобе та Фредеріці Моесгаардах. Натхнене прогресивною сучасною культурою, міцною спадщиною датського дизайну та нестримним захопленням технологіями, наступне покоління AM поринає у сучасний фізичний досвід прослуховування.

Мета AM – Знаходити нових друзів

amcleansound.com

 

Алегро Мюзік © 2024