Musicality

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Гнучке піаніно Musicality RLP49 _rollpiano49
Фортепіано завжди було одним із найскладніших інструментів для подорожей, але гнучкі піаніно покликані вирішити цю проблему. Гнучкі піаніно призначені для того, щоб їх можна було згорнути та покласти у валізу або коробку. Піаніно з 49 клавішами досить маленьке, щоб його можна було покласти будь-к..
Цифрове піаніно Musicality FP88-BK _FirstPiano
Хоча багато хто з нас мріє мати вдома гарне акустичне піаніно, насправді це не завжди найпрактичніший варіант, особливо для початківців. Є кілька незручностей, пов'язаних із традиційними фортепіано, від непосильної ваги, високої вартості до регулярного налаштування та обслуговування цих інструмен..
Гнучке піаніно Musicality RLP61 _rollpiano61
Гнучке піаніно Musicality RLP61 _rollpiano61 – гарний варіант для студентів, дітей молодшого шкільного віку або початківців, які просто хочуть мати можливість практикуватися, де б вони не знаходилися. Портативне гнучке піаніно дозволить Вам репетирувати на ходу. Влаштовуйте імпровізовані репетиці..
Складане цифрове піаніно Musicality CP88-BK _CompactPiano
Коли Ви пишете пісні, мандруєте чи складаєте музику на ходу, портативність – це головне. Складане піаніно є ідеальним рішенням для портативних студій і музикантів, що гастролюють, а також для початківців, яким потрібно щось, що можна легко упакувати. Складане піаніно Musicality CP88 _CompactP..
Складане цифрове піаніно Musicality CP88PRO-BK _CompactPiano
Незалежно від того, чи є Ви професійним сесійним майстром, який постійно перебуває в дорозі, чи новачком, який не має достатньо місця в кімнаті, складані піаніно заслуговують на Вашу увагу. Таке піаніно можна легко та швидко скласти, покласти в сумку та вирушить на репетицію чи концерт. Склад..

Musicality створений українською дистриб'юторською компанією з понад 20-річним досвідом роботи в сфері музичних інструментів і чітким розумінням потреб ринку – Allegro Music. З метою створення доступного інструменту, бренд використовує виробничі потужності спеціалізованих фабрик музичних інструментів в Китаї.

Основний продукт бренду Musicality це компактні та складні цифрові піано, синтезатори для навчання та гри, доволі легкі для транспортування, щоб взяти з собою у дорогу, на репетицію чи концерт, та будь куди де хочеться грати і не мати клопоту з багажем, хоч на відпочинок. Додатково Musicality виробляє гнучкі піано, синтезатори для дорослих і дітей. Перші моделі з’явилися в 2023 році.

Інструменти мають якісний звук, доволі великі можливості, елегантний дизайн та компактні розміри, файну комплектацію з додатковими аксесуарами. І все це за розумною, а найголовніше доступною ціною.

Музичність має бути всюди. Musicality

Алегро Мюзік © 2024