Maono

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Поп-фільтр Maono PF150
Двошаровий поп-фільтр Перший шар блокує повітряні потоки, а другий шар зменшує шум. Тонка губчаста сітка добре фільтрує шум, дозволяючи мікрофону вловлювати кращу якість звуку та захищати мікрофон. Оригінальний автентичний продукт преміум-класу Удосконалений сталевий металевий гнучкий..
Мікрофонний передпідсилювач/підсилювач Maono MA100
Посилення 30 дБ Забезпечує чисте та послідовне посилення 30 дБ без спотворень. Низький власний шум Забезпечує чистий звук динамічних мікрофонів. Металевий корпус Відкидає будь-який електричний інтерфейс та забезпечує довговічність. Портативний, міцний та красивий Чудов..
Мікрофон для геймерів Maono DM30 (Purple)
Найкращий мікрофон, який підійде для всього, що Вам потрібно Дизайн для геймерів DM30 - це найбюджетніший USB-конденсаторний мікрофон, спеціально розроблений для геймерів. Він відомий як перший програмований RGB-мікрофон Plug N Play компанії Maono. Використовуйте функції «три в одному» дл..
Мікрофонний екран Maono MIS33
Maono MIS33 є звукопоглинаючою панеллю для мікрофона, яка дозволить зробити запис вокалу без небажаних ефектів реверберації та відображень. Відмінно підійде для роботи в акустично непідготовлених приміщеннях, де звук може відбиватися від стін та предметів меблів. З її допомогою Ви отримаєте чисти..
Мікрофонний набір для подкастерів Maono A03
Мікрофонний набір Maono A03 стане відмінним помічником в таких сферах як: запис інтерв'ю і презентації; розмови по Skype, Zoom; студійний звукозапис, іграх, публічних виступах. Корпус мікрофона A03 виконаний з металу, має кронштейн-підставку. Вітрозахист дозволить записувати відео поза п..
Мікрофонний набір для подкастерів Maono A04
MAONO молодий та енергійний бренд. Оскільки подкасти, прямі трансляції та короткі відеоролики займають важливе місце в соціальних мережах, таких як YouTube та Facebook, все більше контент-мейкерів усвідомлюють важливість кращої якості запису відео. Подкаст-мікрофон MAONO A04 – це класичний мікроф..
Стійка для мікрофона Maono BA90 (пантограф)
Конструкція з внутрішньою пружиною та прихованим відділом для кабелів Цей мікрофонний кронштейн оснащений внутрішньою пружиною розтягування, що забезпечує безшумне та гнучке позиціонування. Прихований відділ для кабелів, для акуратного вигляду. Три регульовані з'єднання Дозволяє ..
Мікрофон для геймерів Maono DM30
Найкращий мікрофон, який підійде для всього, що Вам потрібно Дизайн для геймерів DM30 - це найбюджетніший USB-конденсаторний мікрофон, спеціально розроблений для геймерів. Він відомий як перший програмований RGB-мікрофон Plug N Play компанії Maono. Використовуйте функції «три в одному» дл..
Мікрофонний набір для подкастерів Maono PM422
PM422 — це конденсаторний USB-мікрофон студійної якості, який забезпечує виняткову продуктивність для запису вокалу та інструментів, ігор та прямих трансляцій, підкастингу, озвучування та багато іншого. У мікрофон вбудований професійний набір мікросхем обробки звуку, частота дискретизації до ..
USB Мікрофон для подкастерів Maono PM461 в наборі з аксесуарами
MAONO PM461 Професійний USB-мікрофон USB-мікрофон PM461 оснащений вбудованим професійним звуковим чіпсетом з частотою дискретизації 192 кГц/24 біт, що забезпечує чистий і рівний звук під час конференції в зумі або для ігор. Кардіоїдна діаграма спрямованості пригнічує небажаний шум фону і..
USB Мікрофон для подкастерів Maono PM471TS в наборі з аксесуарами
Комп'ютерний USB-мікрофон PM471TS - найновіший універсальний настільний мікрофон для подкастів, випущений MAONO. Комп'ютерний USB-мікрофон – це швидший та простий спосіб отримати високоякісний звук для запису та потокової передачі. Оснащений спеціально виготовленим кардіоїдним конденсаторним ..
Аудіостудія Maono AME2
СТУДІЯ ДЛЯ ПІДКАСТА AME2 MAONOCASTER Аудіостудія для подкастів серії MaonoCaster AME2, абсолютно новий продукт із абсолютно новим дизайном, суттєвими покращеннями продуктивності та новими функціями. Використання високоякісних динамічних мікрофонів, конденсаторного мікрофону XLR та конденс..
Аудіостудія з мікрофоном Maono AM200 S1
MaonoCaster Lite AM200 — це універсальне рішення для початківців, призначене для підкастингу, стримерів та музикантів. Це все, що Вам коли-небудь знадобиться для запису неймовірного звуку для контенту. Спираючись на успіх цього флагманського продукту, Maono розробили новий продукт початкового рів..
Аудіостудія з мікрофоном Maono AME2 А
СТУДІЯ ДЛЯ ПІДКАСТА AME2 A MAONOCASTER Аудіостудія для подкастів MaonoCaster AME2 A, це комплект до якого окрім самої аудіостудії також входить конденсаторний XLR мікрофон Maono PM320. Це абсолютно новий продукт із абсолютно новим дизайном, суттєвими покращеннями продуктивн..
Мікрофон для геймерів Maono DM30 (Pink)
Найкращий мікрофон, який підійде для всього, що Вам потрібно Дизайн для геймерів DM30 - це найбюджетніший USB-конденсаторний мікрофон, спеціально розроблений для геймерів. Він відомий як перший програмований RGB-мікрофон Plug N Play компанії Maono. Використовуйте функції «три в одному» дл..

Maono Technology Co. Ltd – компанія, розташована в Гуандуні (Китай), має широкий асортимент продукції, що включає різне аудіообладнання, таке як мікрофони, навушники, динаміки та інші електроакустичні продукти. Мікрофони є основною продукцією компанії. Компанія виробляє конденсаторні, динамічні, USB, бездротові, бродкастові мікрофони, а також мікрофони-гармати. Після великих продажів на внутрішньому ринку компанія Maono незабаром перейшла до продажу продукції за межами Китаю. В даний час 50% продажів компанії здійснюється в Північній Америці та 15% – в Західній Європі, що значно перевищує продаж на батьківщині.

Компанія Maono пишається своїми потужними можливостями в галузі досліджень та розробок, а також гарантією якості. Згідно з інформацією компанії, на заводі впроваджуються першокласні стандарти, при цьому компанія також дотримується суворого дотримання політики екології та якості. Безперечно, ці суворі правила допомогли компанії розширити своє охоплення на глобальному рівні. У компанії також працює не менше 100 осіб, які працювали в найбільших світових компаніях, включаючи Huawei, Foxconn, Quanta та BYD.

Компанія була заснована у 2014 році й технічно досі вважається стартапом. Але, як і такі компанії, як компанія з оренди автомобілів Didi та виробник електроніки Xiaomi, Maono – ще одна історія успіху китайських технологічних стартапів, які досягли успіху на міжнародному ринку. Мікрофони – це найкращий продукт в асортименті компанії Maono. Від мікрофонів для ПК до петличних мікрофонів і навіть камерних мікрофонів – у Maono просто повний каталог мікрофонного обладнання. Завдяки своїй лінійці недорогих продуктів Maono відноситься до категорії бюджетного аудіообладнання. Серед конкурентів – Blue Microphones, Rode Microphones і Razer. Хоча ніколи не можна гарантувати, що продукція, тим паче китайська, буде успішною за межами своєї країни, компанія Maono стала винятком. Шлях від "місцевого продавця" до "світового виробника" – це те, на що слід звернути увагу компаніям-початківцям, якщо вони хочуть досягти успіху в глобальному масштабі. Майбутнє аудіотехніки може початися з Maono Technology.

www.maono.com

 

Алегро Мюзік © 2024