Олександр Селезньов

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Книга О.Селезньов #Я_БАРАБАНЩИК
Нарешті це сталося, перший підручник по грі на барабанах українською мовою #Я_БАРАБАНЩИК від Олександра Селезньова вже вийшов в світ! З чого почати навчання гри на барабанах та що таке “драммінг”? Як грати у стилях rock, jazz, funk? Як грати по нотах? По якій системі зай..

Олександр Сергійович Селезньов (11 квітня 1986, Могилів-Подільський) — відомий український музикант, барабанщик. Співпрацював з такими виконавцями і колективами: Камалія, Євген Хмара, Нэнси, Rowan Pattison Trio, MamaRika, Bryats Band, Ars Nova, FRANCO, Laud, Piano Flamenco Band, Grandeur of the Seas Orchestra та ін.

Життєпис

Олександр ріс у сім'ї музикантів. Батько Сергій Селезньов, викладач по класу гітари у Вінницькому училищі культури і мистецтв, мати — Ірина Селезньова, піаністка. З дитинства слухав платівки класичної музики та записи The Beatles.

Протягом 2000—2003 навчався у Вінницькому училищі культури і мистецтв, у 2008 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв, клас професора Черненко Г.В.

На майстер-класах за кордоном займався у таких «монстрів сцени», як Eric Mooore і Marcin Jahr.

Фіналіст і переможець таких конкурсів барабанщиків як: «Музторг 2006», «Baltic Drummer's League 2007», «Музторг 2007», «Roland V-Drums Contest 2010», «Modern Drummer Hero 2015».

У 2015 отримав перше місце на конкурсі «Modern Drummer Hero 2015» у якому Шеннон Лето (30 Seconds to Mars) високо оцінив гру Олександра, прокоментувавши виконану композицію:

«Мені сподобалося, що він дозволив пісні «дихати». Що не перевантажив партію своєю грою. При цьому він привніс свою індивідуальність.», - Шеннон Лето.

Також, Олександр співзасновник та викладач приватних курсів гри на ударних інструментах “SKYSTICKS”. Автор першого підручника по грі на ударних інструментах українською мовою “Я_БАРАБАНЩИК. Суперметод гри на барабанах” (вид. “Нова Книга”, Вінниця, 2019), автор багатьох креативних відеоуроків по барабанам на Youtube “Funny Drums” та “Барабанные фишки для айтишки”.

У 2020 році Олександр Селезньов став стипендіатом програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDE POLONIA”, і реалізовує освітній проєкт для барабанщиків під кураторством відомого польського барабанщика Krzysztof Gradziuk.

Сольна кар'єра

У березні 2020 відбувся реліз першого авторського EP - «Freedom». У запису міні-альбому брали участь такі музиканти як Орест Філіпов, Володимир Лебедєв, Олексій Нестеренко та відомий hip-hop артист - J Scope. Всі аранжування належать відомому саунд продюсеру, артисту лейблу Trippy Code Records - Микиті Щуру (Rafthouse).

У тому ж році «Freedom» був номінований у шорт-ліст музичної премії Aprize Music Awards. А у березні 2021 Олександр анонсував перший виступ сольного проєкту у одному з київських концертних клубів.

Дискографія

  • Bryats Band - «Бряц-Band» (2008)
  • Hillsong Kiev - «Неразделимы» (2010)
  • Hillsong Kiev - «Ритм благодати» (2012)
  • Hillsong Kiev - «Бог есть Любовь» (2011)
  • LAMPA - «Wormwood» (2015)
  • LAMPA - «Too Late» (2016)
  • Bryats Band - «Acoustic» (2016)
  • Lake Placid - «Rock is Still Alive» (2017)
  • Alexandr Seleznov - «Freedom (EP)» (2020)
  • FRANCO - «Додому (EP)» (2022)
Алегро Мюзік © 2024