Augustine

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Струни для класичної гітари Augustine AU-IMGO
Струни Imperial і Regal від Augustine являють собою еволюцію оригінальних нейлонових струн Альберта Августина. Ці струни, що складаються з високоякісного нейлону високої щільності, можуть похвалитися потужністю і чистотою звуку, що дозволяє витягти максимум з гітари, надати чіткості та об'єму уні..
Струни для класичної гітари Augustine AU-CLRD
Augustine AU-CLRD – це оригінальні нейлонові струни, розроблені Альбертом Августином та Андресом Сеговією. Сучасні технології екструзії дозволяють виробляти їх з ідеальним інтонуванням. Особливості Струни для класичної гітари середнього натягу Високоякісний нейлон Зроблено..
Струни для класичної гітари Augustine AU-REBK
Струни Imperial і Regal від Augustine являють собою еволюцію оригінальних нейлонових струн Альберта Августина. Ці струни, що складаються з високоякісного нейлону високої щільності, можуть похвалитися потужністю і чистотою звуку, що дозволяє витягти максимум з гітари, надати чіткості та об'єму уні..
Струни для класичної гітари Augustine AU-CLBK
Augustine AU-CLBK – це оригінальні нейлонові струни, розроблені Альбертом Августином та Андресом Сеговією. Сучасні технології екструзії дозволяють виробляти їх з ідеальним інтонуванням. Особливості Струни для класичної гітари легкого натягу Високоякісний нейлон Зробле..
Струни для класичної гітари Augustine AU-CLGO
Augustine AU-CLGO – це оригінальні нейлонові струни, розроблені Альбертом Августином та Андресом Сеговією. Сучасні технології екструзії дозволяють виробляти їх з ідеальним інтонуванням. Особливості Струни для класичної гітари середнього натягу Басові струни з латунним покриттям ..

Компанія Augustine Strings, що працює в Нью-Йорку вже понад 70 років, є старовинним брендом, який виготовляє одні з найкращих гітарних струн у світі. Augustine був першим в історії виробником нейлонових гітарних струн, зайнявши міцну позицію на ринку. Сьогодні Augustine може похвалитися повною лінійкою струн для класичної, акустичної та електрогітари американського виробництва, за конкурентоспроможною ціною та з найкращих матеріалів, щоб задовольнити тембральні та тактильні потреби кожного музиканта, від новачка до професіонала.

Альберт Августін (Albert Augustine) розробив свої оригінальні струни під керівництвом Андреса Сеговії (Andrés Segovia), «хрещеного батька» класичної гітари. Використовуючи нейлон для стандартизації струн, які раніше виготовлялися з кишок тварин, їхній кінцевий продукт змінив світ і визначив звучання гітари в 20-му столітті. Augustine представив струни для сучасної класичної гітари в 1947 році і встановив стандарт, якого прагнули всі інші бренди. З тих пір вони продовжують піднімати планку і випускати на ринок незмінно чудові гітарні струни. Компанією керують музиканти, а струни виготовляються та упаковуються лінійними робітниками, чий контроль якості не має собі рівних завдяки взаємній лояльності між компанією та співробітниками. З увагою до якості, яка часто асоціюється з невеликими підприємствами, Augustine Strings є перехрестям досконалості бутиків і всесвітньої популярності – комбінація, яка відрізняє їх від інших брендів і гарантує, що їхнє місце на стіні аксесуарів завжди буде сяючим.

Місія Augustine Strings полягає в тому, щоб виробляти струни, що розкривають потенціал кожної гітари щодо звучання та грабельності.

Алегро Мюзік © 2024