Be Together Percussion

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Джембе Be Together Percussion BTP-10 BKWBK-S
Джембе діаметром 10 дюймів. Корпус і нитка виконанi у чорно-бiлому кольорi. ..

Український бренд «Be Together Percussion» з'явився на початку 2016 року. Заснував його Денис Давидюк – майстер перкусійних інструментів, барабанщик, ведучий (фасилітатор) Drum Circle. Він та його команда створюють дивовижні українські джембе.

 

Цей традиційний африканський інструмент народився і широко поширений у Західній Африці. З 1940-х джембе швидко стали популярними в Європі та використовуються в багатьох різних музичних колективах. Серед найкращих джембістів у світі – Мамаду Кейта (Mamady Keita), Фамуду Конате (Famoudou Konate), Бабатунде Олатунджі (Babatunde Olatunji) і не тільки. В останні роки цей африканський традиційний інструмент став улюбленим і серед українських музикантів.

Денис Давидюк народився у Києві в родині інженерів, а у 18 років придбав першу в своєму житті ударну установку. У 1997 році Денис Давидюк закінчив освіту за спеціальністю «Проектування систем керування авіаційних літальних апаратів та комплексів» на факультеті авіаційно-космічних систем у Київському Політехнічному Інституті. Нині Денис Давидюк – також один із засновників і незмінний учасник шоу барабанщиків «SteelBeat», з яким брав участь у проектах «Україна має талант», «Ukrainian Music Awards 2008», програм «Шустер Live», «Фабрика зірок 4» і не лише. Як сесійний музикант Денис Давидюк працював з відомими музичними колективами «Антитіла» та «Бряц-Band», а також організовує та проводить інтерактивні барабанні програми.

За словами Дениса, із джембе його познайомив американець Артур Халл (Arthur Hull), який у 2010 році був у Києві. Вже двадцять п'ять років майстер Артур Халл – засновник та лідер «Village Music Circles». Фактично, Денис Давидюк продовжує його ідею в Україні, він “дихає” своєю справою і точно знає, якими повинні бути якісні джембе.

Перегляньте невелику відеопрезентацію продукту від Дениса Давидюка та джембіста Андрія Мороза:

betogether.com.ua

 

Алегро Мюзік © 2024