CKMOVA

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM2
CKMOVA LCM2 – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до смартфонів і камер через 3,5 мм TRRS роз'єм, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключ..
Поп-фільтр CKMOVA  SPS-1
Двошаровий поп-фільтр дозволяє легко записувати звук відмінної якості. Сталевий тримач повністю утримує вагу фільтра, зберігає стійкість. Якісна «гусяча шия» зручно регулює кут та відстань між фільтром та мікрофоном, щоб задовольнити Ваші потреби щодо якісного звука!..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM2L
CKMOVA LCM2L – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до пристроїв, які мають роз'єм Lightning, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключ..
Екран мікрофонний CKMOVA SRF5
Професійний звуковий екран SRF5 Пористий корпус міцної конструкції з ABS-пластику П'ять панелей виготовлені з високоякісних звукопоглинаючих матеріалів ABS, що утворюють незліченні квадратні отвори, дизайн простий та гладкий.. ..
Мікрофон накамерний CKMOVA VCM5
CKMOVA VCM5 – це компактний суперкардіоїдний конденсаторний мікрофон, призначений для високоякісного запису звуку. Він зменшує зайві навколишні звуки під час зйомки. Мікрофонне захоплення забезпечує природний і кристалічний звук під час запису. У мікрофона є 2 роз'єми, перший – вихід на наву..
Мікрофон накамерний CKMOVA VCM1
СKMOVA VCM1 – накамерний мікрофон конденсаторного типу. Він призначений для покращення якості звуку відео. Його можна використовувати для смартфонів, фотоапаратів, відеокамер та рекордерів. VCM1 має компактну та легку конструкцію, яка не заважає при зйомці. Підключіть мікрофон до камери та с..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM5
CKMOVA LCM5 – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон працює зі смартфонами та камерами, які мають TRRS роз'єм, а кабель довжиною 8 метрів дає більшу свободу при користуванні. Завдяки функції Plug & Play мікрофон..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM6CD
CKMOVA LCM6CD – це всеспрямований подвійний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон працює зі смартфонами та іншими пристроями, які мають роз'єм USB Type-C, а загальна довжина кабелів дає велику свободу при використанні. Завдяки функції Plug & Play мікрофон..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM2C
CKMOVA LCM2C – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до пристроїв через роз'єм USB Type-C, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити ..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM2D
CKMOVA LCM2D – це конденсаторний подвійний петличний мікрофон з всенаправленою діаграмою спрямованості. Мікрофон підключається до смартфонів і камер через 3,5 мм TRRS роз'єм, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключит..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM6D
CKMOVA LCM6L – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон працює з пристроями, які мають конектор Lightning, а загальна довжина кабелів дає велику свободу при використанні. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підк..
Мiкрофон петличний CKMOVA LUM4
Мікрофон LUM4 від CKMOVA – це високоякісний не дорогий мікрофон для підключення до комп'ютера, який призначений для запису інтерв'ю, проведення подкастів, створення онлайн-відео та інших цілей. Цей мікрофон ідеально підходить для всіх, хто хоче записувати або транслювати аудіо з мінімальними..
Навушники CKMOVA MO2 (White)
Новий чіп Bluetooth 5.0 Нове з'єднання Bluetooth більш стабільне та енергозберігаюче. Дисплей живлення Bluetooth Керуйте інформацією про потужність Bluetooth у будь-який час та в будь-якому місці. У разі успішного підключення навушників Bluetooth з'явиться у рядку стану на екрані теле..
Вітрозахист CKMOVA FW-1
Набір з 3 пухнастих вітрозахистів, призначених для петличного мікрофона, які можна використовувати в умовах сильного вітру, коли пінопластовий вітрозахист просто не підходить. Ідеальне рішення для отримання звуку найкращої якості за умов запису при сильному вітрі. Особливості Універса..
Вітрозахист CKMOVA FW-2
Модель підходить для мікрофонів типу “гармата”. Це професійний пухнастий вітрозахист, який підходить для DCM1, DCM1 PRO та інших мікрофонів типу «гармата» від Rode, Sennheiser, Audio-Technica, Shure, DPA. Використовується для зменшення небажаного шуму вітру під час запису у відкритому повітрі та ..

CKMOVA – це креативна та неординарна компанія, яка виробляє незвичайні аудіо продукти та професійні аудіо рішення. З моменту свого заснування у 2015 році компанія зосередилася на двох лінійках продукції: навушники та мікрофони. В даний час лінійка продукції включає різні типи аудіо рішень, таких як DSLR (цифрові однооб'єктивні дзеркальні камери), мобільні телефони, планшети, ПК, і обладнання для живого відео, а також різноманітні навушники TWS (True Wireless Stereo). Ви завжди зможете знайти те, що Вам потрібно.

З сильною командою з досліджень та розвитку, CKMOVA може розробляти більш якісну і доступну за ціною продукцію, ніж конкуренти. CKMOVA надає споживачам найкращі післяпродажні послуги, адже у них є відмінна команда з обслуговування продажів та серйозний досвід роботи. У компанії продовжуватимуть поєднувати інноваційні технології з вимогами ринку, надаючи своїм клієнтам чудовий аудіо досвід та професійні аудіо рішення.

ckmova.com

Алегро Мюзік © 2024