CKMOVA

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM2
CKMOVA LCM2 – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до смартфонів і камер через 3,5 мм TRRS роз'єм, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключ..
Екран мікрофонний CKMOVA SRF5
Професійний звуковий екран SRF5 Пористий корпус міцної конструкції з ABS-пластику П'ять панелей виготовлені з високоякісних звукопоглинаючих матеріалів ABS, що утворюють незліченні квадратні отвори, дизайн простий та гладкий.. ..
Поп-фільтр CKMOVA  SPS-1
Двошаровий поп-фільтр дозволяє легко записувати звук відмінної якості. Сталевий тримач повністю утримує вагу фільтра, зберігає стійкість. Якісна «гусяча шия» зручно регулює кут та відстань між фільтром та мікрофоном, щоб задовольнити Ваші потреби щодо якісного звука!..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM2L
CKMOVA LCM2L – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до пристроїв, які мають роз'єм Lightning, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключ..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM5
CKMOVA LCM5 – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон працює зі смартфонами та камерами, які мають TRRS роз'єм, а кабель довжиною 8 метрів дає більшу свободу при користуванні. Завдяки функції Plug & Play мікрофон..
Мікрофон для конференцій CKMOVA CUM2
Всеспрямоване захоплення звуку на 360o Оснащений інтелектуальною технологією CUM2, він уловлює голоси з усіх боків. Працюючи в радіусі 5 м, користувачі можуть вести безперешкодну розмову. Гніздо для монітора навушників підтримує моніторинг у реальному часі та прослуховування відтвор..
Мікрофон накамерний CKMOVA VCM5
CKMOVA VCM5 – це компактний суперкардіоїдний конденсаторний мікрофон, призначений для високоякісного запису звуку. Він зменшує зайві навколишні звуки під час зйомки. Мікрофонне захоплення забезпечує природний і кристалічний звук під час запису. У мікрофона є 2 роз'єми, перший – вихід на наву..
Мiкрофон петличний CKMOVA LCM2C
CKMOVA LCM2C – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до пристроїв через роз'єм USB Type-C, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити ..
Мiкрофон петличний CKMOVA LUM4
Мікрофон LUM4 від CKMOVA – це високоякісний не дорогий мікрофон для підключення до комп'ютера, який призначений для запису інтерв'ю, проведення подкастів, створення онлайн-відео та інших цілей. Цей мікрофон ідеально підходить для всіх, хто хоче записувати або транслювати аудіо з мінімальними..
Мікрофон бездротовий CKMOVA Vocal X V1W (Білий)
CKMOVA Vocal X V1W – це ультракомпактна двоканальна цифрова бездротова мікрофонна система. Вона є простим рішенням для проведення інтерв'ю, прямої трансляції з однією людиною в поєднанні з дзеркальною камерою, смартфоном, комп'ютером, мікшером. Система має ряд потужних функцій, включаючи 3,5..
Мікрофон накамерний CKMOVA VCM1
СKMOVA VCM1 – накамерний мікрофон конденсаторного типу. Він призначений для покращення якості звуку відео. Його можна використовувати для смартфонів, фотоапаратів, відеокамер та рекордерів. VCM1 має компактну та легку конструкцію, яка не заважає при зйомці. Підключіть мікрофон до камери та с..
Вітрозахист CKMOVA FW-1
Набір з 3 пухнастих вітрозахистів, призначених для петличного мікрофона, які можна використовувати в умовах сильного вітру, коли пінопластовий вітрозахист просто не підходить. Ідеальне рішення для отримання звуку найкращої якості за умов запису при сильному вітрі. Особливості Універса..
Вітрозахист CKMOVA FW-2
Модель підходить для мікрофонів типу “гармата”. Це професійний пухнастий вітрозахист, який підходить для DCM1, DCM1 PRO та інших мікрофонів типу «гармата» від Rode, Sennheiser, Audio-Technica, Shure, DPA. Використовується для зменшення небажаного шуму вітру під час запису у відкритому повітрі та ..
Вітрозахист CKMOVA FW-4
Це міцний вiтрозахист з м’якої піни високої щільності, яка підходить для більшості петличних мікрофонів, які представлені сьогодні на ринку. Відмінна якість та неперевершена робота. В комплект входить 3 вiтрозахисти.  Особливості Виготовлений з міцної м’якої піни високо..
Вітрозахист CKMOVA FW-5
Це міцний вітрозахист із м'якого піноматеріалу високої щільності. Підходить для петличних мікрофонів серій CKMOVA LCM2 та LCM6, а також інших мікрофонів діаметром 10,5 мм. У комплект входить 3 вітрозахисти. Особливості Виготовлений із міцної м'якої піни високої щільності, гарант якост..

CKMOVA – це креативна та неординарна компанія, яка виробляє незвичайні аудіо продукти та професійні аудіо рішення. З моменту свого заснування у 2015 році компанія зосередилася на двох лінійках продукції: навушники та мікрофони. В даний час лінійка продукції включає різні типи аудіо рішень, таких як DSLR (цифрові однооб'єктивні дзеркальні камери), мобільні телефони, планшети, ПК, і обладнання для живого відео, а також різноманітні навушники TWS (True Wireless Stereo). Ви завжди зможете знайти те, що Вам потрібно.

З сильною командою з досліджень та розвитку, CKMOVA може розробляти більш якісну і доступну за ціною продукцію, ніж конкуренти. CKMOVA надає споживачам найкращі післяпродажні послуги, адже у них є відмінна команда з обслуговування продажів та серйозний досвід роботи. У компанії продовжуватимуть поєднувати інноваційні технології з вимогами ринку, надаючи своїм клієнтам чудовий аудіо досвід та професійні аудіо рішення.

ckmova.com

Алегро Мюзік © 2023