Klotz

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Мікрофонний кабель Klotz MC5000
Це версія кабелю Klotz MC5000 у варіації на відріз по метрово. Якщо Вам потрібно бухта, Ви можете її придбати тут. Високоякісний мікрофонний кабель передає сигнали на великі відстані з мінімальними втратами і низьким загасанням завдяки діапазону характеристик, включаючи його поперечний перері..
Мікрофонний кабель Klotz MY250CH
Це версія кабелю MY250CH у варіації продаж по-метрово. Якщо Вам потрібна відразу вся бухта, Ви можете її придбати тут. MY250CH поєднує в собі видатні характеристики мікрофонного кабелю MY25CY - чудову передачу сигналу і високу механічну стабільність - з зовнішньої сорочкою FRNC. Таким чином, ..
Інструментальний кабель Klotz AC104SW
Це версія кабелю AC104SW у варіації продаж по-метрово. Якщо Вам потрібна відразу вся бухта, Ви можете її придбати тут. Компанія Klotz є міжнародною і має багатий багаторічний досвід у виробництві та збиранні інноваційних кабелів. З самого початку метою компанії була розробка продуктів ві..
Інструментальний кабель Klotz AC106SW
Це версія кабелю AC106SW у варіації продаж по-метрово. Якщо Вам потрібна відразу вся бухта, Ви можете її придбати тут. Кабель AC106 може використовуватися для підключення гітар, клавіатур і інших пристроїв лінійного рівня. Додаткова товста зовнішня оболонка, подвійне екранування щільним мідни..
Акустичний кабель Klotz LY225S.100
Це версія кабелю LY225S у варіації повної бухти 100 м. Якщо Вам потрібно лише декілька метрів, Ви можете їх придбати тут.  Кабель спікерний в бухті, 2,5 мм², конструкція провідника 50 х 0,25 мм. Компанія Klotz є міжнародною, і має багатий багаторічний досвід у виробництві та зби..
Інструментальний кабель Klotz AC106SW.100
Це версія кабелю AC106SW у варіації повної бухти 100 м. Якщо Вам потрібно лише декілька метрів, Ви можете їх придбати тут.  Кабель AC106 може використовуватися для підключення гітар, клавіатур і інших пристроїв лінійного рівня. Додаткова товста зовнішня оболонка, подвійне екранування щіл..
Мікрофонний кабель Klotz IR206
Це версія кабелю IR206 у варіації продаж по-метрово. Якщо Вам потрібна відразу вся бухта, Ви можете її придбати тут. Кабель мікрофонний у бухті, переріз 0,22 мм², діаметр 6,16 мм, зовнішня оболонка – ПВХ, колір – білий. Ціна за метр. Нова просунута версія iceRock популярного мікрофонного ..
Акустичний кабель Klotz LY215S.100
Це версія кабелю LY215S у варіації повної бухти 100 м. Якщо Вам потрібно лише декілька метрів, Ви можете їх придбати тут.  Кабель спікерний в бухті, 1,5 мм², конструкція провідника – 30 х 0,25 мм. Компанія Klotz є міжнародною і має багатий багаторічний досвід у виробництві та збиранн..
Мікрофонний кабель Klotz MY250CH.100
Це версія кабелю Klotz MY250CH.100 у варіації повної бухти 100 м. Якщо Вам потрібно лише декілька метрів, Ви можете їх придбати тут.  MY250CH поєднує в собі видатні характеристики мікрофонного кабелю MY25CY - чудову передачу сигналу і високу механічну стабільність - з зовнішньої сорочкою..
Інструментальний кабель Klotz AC104SW.100
Це версія кабелю AC104SW у варіації повної бухти 100 м. Якщо Вам потрібно лише декілька метрів, Ви можете їх придбати тут.  Компанія Klotz є міжнародною і має багатий багаторічний досвід у виробництві та збиранні інноваційних кабелів. З самого початку метою компанії була розробка пр..
Мікрофонний кабель Klotz MC5000.100
Це версія кабелю у варіації повної бухти 100 м. Якщо Вам потрібно лише декілька метрів, Ви можете їх придбати тут. Високоякісний мікрофонний кабель передає сигнали на великі відстані з мінімальними втратами і низьким загасанням завдяки діапазону характеристик, включаючи його поперечний перері..
Мікрофонний кабель Klotz IR206.050
Це версія кабелю Klotz IR206 у варіації повної бухти 50 м. Якщо Вам потрібно лише декілька метрів, Ви можете їх придбати тут.  Кабель мікрофонний у бухті, переріз 0,22 мм², діаметр 6,16 мм, зовнішня оболонка – ПВХ, колір – білий. Нова просунута версія iceRock популярного мікрофонного..
Мікрофонний кабель Klotz MC2000SW
Це версія кабелю Klotz MC2000SW у варіації на відріз по метрово. Якщо Вам потрібна бухта, Ви можете її придбати тут.  MC 2000 може виконувати найжорсткіші вимоги до живих виступів і є відмінним вибором для орендного сектора. Він володіє всіма видатними характеристиками поперечного п..
Мікрофонний кабель Klotz MY206SW
Це версія кабелю Klotz MY206SW у варіації на відріз по метрово. Якщо Вам потрібно бухта, Ви можете її придбати тут. При розробці цієї моделі особлива увага була приділена відповідності тим високим вимогам, які сучасні студії пред'являють до обладнання звукозапису студійного і виїзного. О..
Інсертний кабель Klotz IY205
Це версія кабелю IY205 у варіації продаж по-метрово. Якщо Вам потрібна відразу вся бухта, Ви можете її придбати тут. Здвоєний несиметричний комутаційний кабель Klotz IY205 - з'єднувальний патч-кабель від німецької компанії Klotz. Одножильний, екранований. IY205 з незбалансованим стереозв..

У світі професійного аудіо і відео з 1979 року назва Klotz є синонімом кабельної продукції найвищої якості. Клієнти компанії цінують великий портфель з більш 6500 товарів в інтернет-магазині B2B і спеціалізованому магазині Klotz. Сьогодні компанія є світовим лідером по розробці і виробництві мультимедійних, волоконно-оптичних відео і аудіо кабелів. Продукцією Klotz часто користуються орендні компанії, студії звукозапису, телемовні компанії, театри, арени, стадіони і т.д.

Klotz є великим партнером музичного роздробу, який поставляє повний асортимент продукції, пов'язаної з інструментами і кабелями. Уже понад 40 років продукція поставляється в більш ніж 2500 магазинів по всьому світу. Як музиканти-початківці, так і світові зірки кожен день покладаються на високоякісні товари від компанії Klotz. Всі інноваційні високоякісні вироби завжди розроблялися власними силами відповідно до мети забезпечувати високу якість за розумними цінами. Компанія підтримує постійний і прямий діалог з своїми користувачами. За допомогою команд висококваліфікованих фахівців компанія Klotz розробляє товари, які точно відповідають потребам клієнтів. Партнери протягом багатьох років покладаються на високоякісну майстерність виконання.

www.klotz-ais.com

Алегро Мюзік © 2024