Prodipe

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Мікрофон вокальний Prodipe M-85
Prodipe M-85 – потужний, універсальний мікрофон, оснащений захисною мідною сіткою. І не тільки це: як і більшість мікрофонів від Prodipe, його корпус має покриття з гуми, яке забезпечує надійне захоплення та покращує шумозаглушення. Під час розробки Prodipe M-85 метою виробника було..
Мікрофон вокальний Prodipe MC-1
Prodipe MC-1 – динамічний вокальний мікрофон нового покоління. "У минулому професійні вокальні мікрофони були сконструйовані таким чином, щоб підсилювати голос співака, особливо в рок та інших видах "електричної" музики. Тоді "кількість" звуку цінувалась більше, ніж його якість! З тих пі..
Пара студійних моніторів Prodipe Pro 5 V3
Пара професійних студійних моніторів. Номінальна потужність 25+50 Вт, система біампінгу. Монітори Pro5, PRO8 і Pro10S перебувають у постійному розвитку, і Prodipe з величезним задоволенням представляють їх нову, третю версію - нові скловолоконні дифузори вуферів, і неодімові мембрани твітерів, но..
Мікрофон інструментальний Prodipe TT1 PRO Instruments
Голівка ТТ1 була спеціально розроблена для запису і перетворення звуку акустичних інструментів, таких як струнні, духові, гітари та перкусійні інструменти, як на сцені, так і в студії. Новий надійний мікрофон TT1 Instrument показав себе вельми ефективним при зніманні звуку підсилювачів (гіта..
Навушники (вушні монітори) Prodipe IEM3
Студійний звук прямо Вам у вуха! Вушні монітори Prodipe IEM3 мають ергономічну форму, щоб забезпечити музикантам повну ізоляцію від зовнішніх шумів і виключно точне відтворення звуку на сцені, в студії та на ходу. У IEM3 звук дуже природний і збалансований у всьому діапазоні від низьких до ви..
Відгуків: 1
Навушники Prodipe Pro 580
Prodipe Pro 580 – закриті динамічні моніторні навушники, які, безсумнівно, захочуть купити та ентузіасти якісного звуку, і музиканти, що створюють свою музику на комп'ютері у себе вдома, і ді-джеї. Що стосується студійного застосування, то вони відмінно підійдуть як для потреб мовлення, так ..
Мікрофон інструментальний Prodipe BL21
Prodipe BL21 – абсолютно нова серія інструментальних мікрофонів, призначених для запису акустичних інструментів. Prodipe вдосконалили електретний капсуль таким чином, щоб він був здатний працювати при рівні звукового тиску аж до 140 дБ. На цьому рівні капсуль повністю зберігає все багатство гармо..
Мікрофон універсальний Prodipe ST-USB
Prodipe ST-USB – студійний USB-мікрофон із вбудованим звуковим інтерфейсом. Все просто: підключайте його до свого ноутбука або настільного ПК і записуйте звук у відмінній якості! Щоб підключити цей мікрофон до комп'ютера, Вам не доведеться додатково докуповувати аудіоінтерфейс із підтримкою ..
Мікрофон інструментальний Prodipe CL21
Інструментальний мікрофон для віолончелі. Абсолютно нова серія інструментальних мікрофонів, призначених для запису акустичних інструментів. Ми вдосконалили електретний капсуль таким чином, щоб він був здатний працювати при рівні звукового тиску аж до 140 дБ. На цьому рівні капсуль повністю зб..
Блок живлення Prodipe BP21
Блок живлення на 48 В для інструментальних мікрофонів серії 21 Instrument mics. Повністю ізольований блок живлення BP21 має відсік для 9-вольтової батарейки і повністю металевий корпус. Він придатний для живлення будь-якого з інструментальних мікрофонів даної серії: GL21, SB21, BL21, CL21, VL..
Навушники Prodipe 3000BR (Червоний)
Prodipe 3000 Prodipe 3000B - чудові моніторні навушники, які своєю якістю припадуть до душі навіть вимогливому професіоналу, а своєю ціною приведуть у захват любителя-аудіофіла, що невтомно перебуває в пошуках якісного звуку.  Моніторні навушники Prodipe 3000 виглядають просто пригол..
Навушники Prodipe 5000B
Prodipe 5000B – це напіввідкриті студійні навушники, які призначені для складних умов прослуховування та високоточної роботи з моніторингу. Хороша шумоізоляція та дійсно комфортне прослуховування. Від професійного звукорежисера до вимогливого аудіофіла, 5000B пропонує виняткову та безкомпромісну ..
Радіосистема (мікрофон бездротовий) Prodipe UHF GB21
Спеціально адаптований опір дозволяє передавати сигнал по УВЧ, причому без втрат якості, аналогічно передачі по кабелю. Тепер сигнал ваших інструментів можна передавати в UHF діапазоні без будь-яких втрат якості. Призначена для використання з електро- та бас-гітарами. Що ж можна сказати про ц..
Мікрофон універсальний Prodipe ST-1 MK2
Досвід, який став важливим! ST-1 MK2 Lanen, розроблений на основі STC-3D MK2, є одним з єдиних конденсаторних мікрофонів на ринку, оснащених справжньою капсулою з діафрагмою діаметром 34 мм і позолоченою 1-дюймовою діафрагмою в цьому ціновому діапазоні. Майже вс..
Мікрофон універсальный Prodipe STC-3D MK2
Prodipe STC-3D MK2 – кабельний професійний студійний конденсаторний мікрофон з великим капсулем. Він відмінно справляється із записом мовних програм, вокалу та акустичних інструментальних партій. Мікрофон Prodipe STC-3D MK2 може працювати в односпрямованому, двоспрямованому або широкосп..

В сучасному музичному світі компанія Prodipe вже давно стала втіленням девізу «Мислити по-новому»! Багато з нас мають не надто музичний слух, у інших – він абсолютний. Так, але це не означає, що й видів якості звука також два: для профі та для інших. Ідея компанії полягає в тому, щоб створювати доступні для всіх професійні музичні продукти. І в жодному разі не обмежуватись тільки потребами тисяч спеціалістів, які використовують це обладнання! І в жодному випадку не довіряйте нам з першого слова. Найкращий спосіб перевірити нашу балаканину – це протестувати наші продукти.

Prodipe? Ні, не чув

Це французький бренд, який поставив собі за мету консолідуватися з глобалізаційними процесами. В Prodipe пишаються своїми виробниками, які нині створюють високоякісні електродеталі за гуманною ціною. В компанії не приховують, що вони виготовляються в Азії. Варто відзначити, що партнери з Азії, у свою чергу, також створюють чимало брендового музичного обладнання, яке цінується на світовому ринку. Завдяки особливій маретинговій стратегії та логістиці, компанія позбавилась посередників. Отже, усунувши непотрібні витрати на 30%, французькі виробники мають можливість пропонувати дуже якісну продукцію за низькою ціною.

Широкий асортимент продуктів високої якості, що нога в ногу крокують з елітними товарами на ринку, але безумовно виграють в ціні. Перевірка всіх функціональних характеристик прототипів відбувається у Франції за безпосередньої участі звукорежисера Людовіка Ланена (Ludovic Lanen). Саме після його ухвалення продукти набувають обрисів професійного обладнання, придатного для будь-яких ситуацій.

В міру посилення глобалізації маркетингу та збільшення кількості всіляких технічних новацій, висока ціна на продукцію втратила гарантію якості. Гроші відкривають безмежну можливість вибору, проте з обмеженим бюджетом варто звернути увагу на продукцію Prodipe. Немає потреби порівнювати це обладнання з дешевшими варіантами.

Найкраще порівняти продукти Prodipe з топовими зразками на ринку. Зазвичай, після такого інтелектуального процесу, музиканти й починають надавати перевагу Prodipe.

www.prodipe.com

Алегро Мюзік © 2023