Prodipe

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Мікрофон вокальний Prodipe TT1 Pro
Працюючи над мікрофоном Prodipe TT1 Pro, інженери створили максимально доступне за ціною рішення з безпрецедентними професійними можливостями. Сьогодні за якістю звуку цей мікрофон конкурує із моделями від інших компаній, які коштують ледь не в десять разів дорожче! Це унікальне досягнення і воно..
Мікрофон інструментальний Prodipe TT1 PRO Instruments
Голівка ТТ1 була спеціально розроблена для запису і перетворення звуку акустичних інструментів, таких як струнні, духові, гітари та перкусійні інструменти, як на сцені, так і в студії. Новий надійний мікрофон TT1 Instrument показав себе вельми ефективним при зніманні звуку підсилювачів (гіта..
Мікрофон вокальний Prodipe M-85
Prodipe M-85 – потужний, універсальний мікрофон, оснащений захисною мідною сіткою. І не тільки це: як і більшість мікрофонів від Prodipe, його корпус має покриття з гуми, яке забезпечує надійне захоплення та покращує шумозаглушення. Під час розробки Prodipe M-85 метою виробника було..
Навушники Prodipe Pro 880
Професійні повнорозмірні навушники Prodipe Pro 880 використовуються для студійного моніторингу і точного зведення музичних композицій. Навушники пофарбовані в чорний колір і мають одностороннє підключення кабелю. Ізольованість від сторонніх звуків і широкий частотний діапазон Prodipe Pro 880 допо..
Відгуків: 1
USB-аудиоинтерфейс Prodipe Studio 22+
Prodipe Studio 22+ USB аудио интерфейс: два комбинированных аудио входа + 1 USB вход/выход и два выхода аудио стерео. Studio22+ пригодится во время любых репетиций: на работе, дома или на сцене. Совместим с CUBASE, PRO TOOLS и любым другим ПО. Prodipe Studio 22+ это незаменимый друг любом..
Мікрофон вокальний Prodipe MC-1
Prodipe MC-1 – динамічний вокальний мікрофон нового покоління. "У минулому професійні вокальні мікрофони були сконструйовані таким чином, щоб підсилювати голос співака, особливо в рок та інших видах "електричної" музики. Тоді "кількість" звуку цінувалась більше, ніж його якість! З тих пі..
Навушники (вушні монітори) Prodipe IEM3
Студійний звук прямо Вам у вуха! Вушні монітори Prodipe IEM3 мають ергономічну форму, щоб забезпечити музикантам повну ізоляцію від зовнішніх шумів і виключно точне відтворення звуку на сцені, в студії та на ходу. У IEM3 звук дуже природний і збалансований у всьому діапазоні від низьких до ви..
Відгуків: 1
Навушники Prodipe Pro 580
Prodipe Pro 580 – закриті динамічні моніторні навушники, які, безсумнівно, захочуть купити та ентузіасти якісного звуку, і музиканти, що створюють свою музику на комп'ютері у себе вдома, і ді-джеї. Що стосується студійного застосування, то вони відмінно підійдуть як для потреб мовлення, так ..
Радіосистема (мікрофон бездротовий) Prodipe UHF B210 DSP Headset Solo
Вокально-мовна радіосистема з поясним передавачем (beltpack) та наголовним неспрямованим мікрофоном, працює в UHF-діапазоні. Застосування технології DSP (Digital Signal Processor) забезпечує виняткову стабільність сигналів. Високоточне цифрове управління UHF-частотами забезпечує стабільний резуль..
Мікрофон універсальний Prodipe ST-USB
Prodipe ST-USB – студійний USB-мікрофон із вбудованим звуковим інтерфейсом. Все просто: підключайте його до свого ноутбука або настільного ПК і записуйте звук у відмінній якості! Щоб підключити цей мікрофон до комп'ютера, Вам не доведеться додатково докуповувати аудіоінтерфейс із підтримкою ..
Мікрофон інструментальний Prodipe SB21
Абсолютно нова серія інструментальних мікрофонів для зняття звуку Ваших акустичних інструментів на сцені. Мікрофони мають відмінний електретний капсуль, здатний знімати до 140 дБ. На цьому рівні капсуль повністю зберігає все багатство гармонік і теплоту Вашого інструменту. SB21 Lanen Sax &am..
Аудіоінтерфейс Prodipe MIDI USB 1in/1out
Коли Ви підключаєте свій комп'ютер до міді-клавіатури, він стає справжньою музичною станцією. Підключіть контролер, цифрове піаніно, розширювач до комп'ютера за допомогою простого роз'єму USB. Інтерфейс Prodipe MIDI 1i/1o забезпечує для Вашого комп'ютера з'єднання вводу-виводу MIDI DIN. ..
Навушники Prodipe 3000BR (Червоний)
Prodipe 3000 Prodipe 3000B - чудові моніторні навушники, які своєю якістю припадуть до душі навіть вимогливому професіоналу, а своєю ціною приведуть у захват любителя-аудіофіла, що невтомно перебуває в пошуках якісного звуку.  Моніторні навушники Prodipe 3000 виглядають просто пригол..
Пара студійних моніторів Prodipe Pro 5 V3
Пара професійних студійних моніторів. Номінальна потужність 25+50 Вт, система біампінгу. Монітори Pro5, PRO8 і Pro10S перебувають у постійному розвитку, і Prodipe з величезним задоволенням представляють їх нову, третю версію - нові скловолоконні дифузори вуферів, і неодімові мембрани твітерів, но..
Мікрофон інструментальний Prodipe BL21
Prodipe BL21 – абсолютно нова серія інструментальних мікрофонів, призначених для запису акустичних інструментів. Prodipe вдосконалили електретний капсуль таким чином, щоб він був здатний працювати при рівні звукового тиску аж до 140 дБ. На цьому рівні капсуль повністю зберігає все багатство гармо..

В сучасному музичному світі компанія Prodipe вже давно стала втіленням девізу «Мислити по-новому»! Багато з нас мають не надто музичний слух, у інших – він абсолютний. Так, але це не означає, що й видів якості звука також два: для профі та для інших. Ідея компанії полягає в тому, щоб створювати доступні для всіх професійні музичні продукти. І в жодному разі не обмежуватись тільки потребами тисяч спеціалістів, які використовують це обладнання! І в жодному випадку не довіряйте нам з першого слова. Найкращий спосіб перевірити нашу балаканину – це протестувати наші продукти.

Prodipe? Ні, не чув

Це французький бренд, який поставив собі за мету консолідуватися з глобалізаційними процесами. В Prodipe пишаються своїми виробниками, які нині створюють високоякісні електродеталі за гуманною ціною. В компанії не приховують, що вони виготовляються в Азії. Варто відзначити, що партнери з Азії, у свою чергу, також створюють чимало брендового музичного обладнання, яке цінується на світовому ринку. Завдяки особливій маретинговій стратегії та логістиці, компанія позбавилась посередників. Отже, усунувши непотрібні витрати на 30%, французькі виробники мають можливість пропонувати дуже якісну продукцію за низькою ціною.

Широкий асортимент продуктів високої якості, що нога в ногу крокують з елітними товарами на ринку, але безумовно виграють в ціні. Перевірка всіх функціональних характеристик прототипів відбувається у Франції за безпосередньої участі звукорежисера Людовіка Ланена (Ludovic Lanen). Саме після його ухвалення продукти набувають обрисів професійного обладнання, придатного для будь-яких ситуацій.

В міру посилення глобалізації маркетингу та збільшення кількості всіляких технічних новацій, висока ціна на продукцію втратила гарантію якості. Гроші відкривають безмежну можливість вибору, проте з обмеженим бюджетом варто звернути увагу на продукцію Prodipe. Немає потреби порівнювати це обладнання з дешевшими варіантами.

Найкраще порівняти продукти Prodipe з топовими зразками на ринку. Зазвичай, після такого інтелектуального процесу, музиканти й починають надавати перевагу Prodipe.

www.prodipe.com

Алегро Мюзік © 2024