Maximum Acoustics

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Кабель акустичний/спікерний Maximum Acoustics SPC.225
Maximum Acoustics SPC.225 – це професійний акустичний кабель. Оболонка кабелю виконана із високоякісного матеріалу, який забезпечує гнучкість та стійкість до зламів. Ми так довіряємо якості та надійності продукції Maximum Acoustics, що готові нести відповідальність по гарантійним зобов’язання..
Тримач для мікрофона Maximum Acoustics MHC
Maximum Acoustic MHC – це універсальний тримач для мікрофона, що підходить для більшості моделей ручних мікрофонів. Виготовлений у форм-факторі «прищіпка», матеріал – пластик. Завдяки жорстким пружинам гарантується надійна фіксація мікрофону за будь-яких умов. Діаметр різьбового отвору –&nbs..
Jack 6.3 stereo Maximum Acoustics JS65
Maximum Acoustics JS65 – 6,3 мм (1/4") стерео роз'єм з посрібленими контактами, металевий корпус і гумовий тримач кабеля. Колір – металік (корпус) / чорний (тримач кабеля). Ми так довіряємо якості та надійності продукції Maximum Acoustics, що готові нести відповідальність по га..
Тримач для мікрофона Maximum Acoustics MHS
Maximum Acoustic MHS – це універсальний тримач для мікрофона, що підходить для більшості моделей ручних мікрофонів. Кріплення виготовлене зі спеціального гнучкого пластику, завдяки якому гарантується надійна фіксація мікрофону за будь-яких умов. Діаметр різьбового отвору – 5/8". Ми ..
Активна акустична система з акумулятором Maximum Acoustics Mobi.150A (2023)
Представляємо нову, оновлену версію Maximum Acoustics Mobi.150A 2023 року, яка отримала редизайн задньої панелі, та додаткову клему для заряджання від стороннього джерела живлення. Портативна 2-х смугова активна акустична система, яка прийшла на заміну попередній вер..
Мікрофонна стійка Maximum Acoustics CRANE.10
CRANE.10 – мікрофонна стійка типу "журавель", яка регулюється за висотою, від компанії Maximum Acoustics. Стійка регулюється від мінімальної висоти – 80 см, до максимальної – 185 см. Довжина «стріли» – 75 см. Основа триноги та кріплення для «стріли» виконані..
Стійка для акустичної системи Maximum Acoustics SDM.G
Підлогова трикутна стійка для акустичної системи SDM.G - це сталева стійка для акустичних систем і студійних моніторів від компанії Maximum Acoustics. Вона ідеально підходить для невеликих широкосмугових колонок та розрахована на вагу до 25 кг. Стійка регулюється по висоті з мінімальним значе..
Jack 6.3 mono Maximum Acoustics SCORPIO.BL
Maximum Acoustics SCORPIO.BL – 6,3 мм (1/4") моно роз'єм з золотим наконечником та посрібленими контактами, професійний гумовий корпус, діаметр для кабелю 7 мм. Колір – чорний. Ми так довіряємо якості та надійності продукції Maximum Acoustics, що готові нести відповідальні..
Стійка для акустичної системи Maximum Acoustics MPS
Maximum Acoustics MPS - це сталева стійка для акустичних систем від компанії Maximum Acoustics. Вона ідеально підходить для невеликих широкосмугових колонок та розрахована на вагу до 50 кг. Стійка регулюється по висоті із мінімальним значенням – 1,2 м та максимальним – 2 м. Регульована трубк..
Стійка для мікрофона Maximum Acoustics STUDIO.P50 (пантограф)
Maximum Acoustics STUDIO.P50 – стійка для мікрофону, яка кріпиться до Вашого столу міцним гвинтовим затискачем, що усуває необхідність в громіздкій і нав'язливій мікрофонній стійці в домашній студії. Завдяки пантографу мікрофон можна розташувати в будь-якому зручному для Вас положенні. ..
Mini-Jack 3,5 mono Maximum Acoustics MIJMR.BL
Maximum Acoustics MIJMR.BL – 3,5 мм (1/8") моно міні роз'єм з позолоченими контактами, металевим корпусом і гумовим тримачем кабелю. Колір – чорний (корпус) / червоний (тримач кабеля). Ми так довіряємо якості та надійності продукції Maximum Acoustics, що готові нести відповідал..
Стійка для мікрофона Maximum Acoustics HERON.18
Maximum Acoustics HERON.18 – легка мікрофонна стійка, яка ідеально підійде для домашнього запису і подкастингу. Кріплення сумісне з більшістю ручних мікрофонів, а гумові ніжки мінімізують поверхневий шум. Займе мінімум місця на Вашому столі. Особливості Компактний насті..
Mini-Jack 3,5 mono Maximum Acoustics MIJM.BL
Maximum Acoustics MIJM.BL – 3,5 мм (1/8") моно міні роз'єм з позолоченими контактами, металевим корпусом і гумовим тримачем кабелю. Колір – чорний (корпус) / чорний (тримач кабеля). Ми так довіряємо якості та надійності продукції Maximum Acoustics, що готові нести відповідальні..
Активна акустична система з акумулятором Maximum Acoustics Mobi.120A (2023)
Представляємо нову, оновлену версію Maximum Acoustics Mobi.120A 2023 року. Mobi.120A (2023) отримала нову задню панель, натхненну старшою моделлю Mobi.150, на якій, як і на старшій версії Mobi.150A (2023) з’явилась додаткова клема для заряджання від стороннього джере..
Поп-фільтр Maximum Acoustics PF155
Професійний поп-фільтр має двошарову структуру, що забезпечує ефективний захист мікрофона від небажаних гучних звукових перешкод. Гнучка гусяча шия дозволяє легко регулювати висоту та кут нахилу фільтра. Кріплення оснащене спіненою гумовою підкладкою, що запобігає пошкодженню Вашої стійки у вигля..

Бренд засновано 2006-го року в Україні. Розробка продукції проводиться в США, а виробничі потужності розташовані в Китаї. Бренд належить до сегменту «вище середнього». Початково продуктами компанії були процесори та педалі ефектів, проте з часом асортимент значно розширився: додалися активні та пасивні акустичні системи і сабвуфери, мікшерні пульти, мегафони, а ще – стійки, кабелі, аксесуари до музичних інструментів. 

Maximum Acoustics – це акустичні системи, підсилювачі потужності, аксесуари для звукового обладнання та музичних інструментів. Безперечний плюс продукції Maximum Acoustics – це відмінне співвідношення ціни і якості.

Плануєте акустичне рішення для торгового центру, ресторану чи кафе? Замислюєтеся про відкриття власного караоке-бару або взагалі хочете організувати фестиваль просто неба? Вам завжди стане у нагоді Maximum Acoustics. Діапазон застосування цього обладнання дуже широкий: портативна колонка буде дуже доречною під час сімейного відпочинку на природі; якщо Ви – ведучий святкових заходів і потребуєте для роботи мобільну акустичну систему, є ідеальний варіант для Вас; обладнанням Maximum Acoustics можна відзвучити репетиційну базу (недорогий, але якісний звук – запорука успіху); потрібен мікшер для студії – теж жодних проблем.

Засновник і ексклюзивний дистриб'ютор бренда Maximum Acoustics в Україні – компанія Allegro Music.

maximumacoustics.eu

Гарантійні зобов'язання Maximum Acoustics

Алегро Мюзік © 2024