Gallistrings

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Струна для класичної гітари D'Orazio B-2
2-а B струна для класичної гітари. Матеріал: нейлон. ..
Струни для класичної гітари Gallistrings GR65 NORMAL TENSION
Gallistrings GR65 NORMAL TENSION – нейлонові струни для класичної гітари середнього натягу. Верхні струни – прозорий нейлон, виготовлений по новим технологіям, нижні – нейлон з обмоткою з посрібленої міді. Струни мають високу міцність та довговічність. Моде..
Струни для акустичної гітари Gallistrings AGP1047 EXTRA LIGHT
Комплект Galli® Strings AGP1047 EXTRA LIGHT із 6 струн екстра легкого натягу, матеріал фосфорна бронза, калібр .010 - .047 PROCOATED. Пристрасть до довговічних струн, у поєднанні з кращими доступними технологіями, робить струни ProCoated найвидатнішим продуктом в каталозі Galli. ..
Струны для электрогитары GALLI D-Tuned D711
Серия гитарных струн D-Tuned от GALLI разработана специально для игры в пониженном строе. Материал - сталь с никелевой обмоткой. нота описание дюймов мм. Ми 1-ая Сталь .011 0.28 Си 2..
Струни для класичної гітари Gallistrings GR60 HARD TENSION
Gallistrings GR60 HARD TENSION – нейлонові струни для класичної гітари сильного натягу. Верхні струни – прозорий нейлон, виготовлений по новим технологіям, нижні – нейлон з обмоткою з посрібленої міді. Струни мають високу міцність та довговічність. Модель ..
Струни для акустичної гітари Gallistrings RA1254 LIGHT
Gallistrings RA1254 LIGHT – комплект з 6 струн легкого натягу, обмотка з 80/20 бронзи, калібр струн .012 – .054. Шестигранний сердечник і бронзова обмотка створюють іскристий звук із чудовим відгуком на низькі ноти. Модель Нота ..
Струни для акустичної гітари Gallistrings AGB1047 EXTRA LIGHT
Комплект Galli® Strings - із 6 струн, екстра легкого натягу, матеріал бронза 80/20, калібр .010 - .047 PROCOATED. Шестигранний сталевий сердечник з обмоткою з бронзи 80/20 та спеціальною обробкою «ProCoated»: теплий звук та довгий сустейн! Модель Нота ..
Струни для акустичної гітари Gallistrings AGP1253 LIGHT
Комплект Galli® Strings AGP1253 LIGHT із 6 струн, легкого натягу, матеріал фосфорна бронза, калібр .012 - .053 PROCOATED. Пристрасть до довговічних струн, у поєднанні з кращими доступними технологіями, робить струни ProCoated найвидатнішим продуктом в каталозі Galli. ..
Струни для класичної гітари Gallistrings GR55 LIGHT TENSION
Gallistrings GR55 LIGHT TENSION – нейлонові струни для класичної гітари легкого натягу. Верхні струни – прозорий нейлон, виготовлений по новим технологіям, нижні – нейлон з обмоткою з посрібленої міді. Струни мають високу міцність та довговічність. Модель ..
Струни для класичної гітари Gallistrings LG40 HARD TNS
Комплект Galli® Strings LG40 HARD TNS з 6 струн, сильного натягу, прозорий нейлон, мідна срібна обмотка. Моноволокно з білого нейлону для 1-3 струн і посріблена мідь, намотана на багатоволоконний сердечник 4-6. Модель Нота ..
Струны для классической гитары GALLI Genius GR-65 Normal Tension
Нейлоновые струны для классической гитары. Верхние струны - прозрачный нейлон, изготовленный по новым технологиям, нижние - нейлон с обмоткой из посеребренной меди. Среднее натяжение. Струны имеют высокую прочность и долговечность. нота описание дюймов ..
Струни для акустичної гітари Gallistrings LS1152 LIGHT SPECIAL
Gallistrings LS1152 LIGHT SPECIAL – комплект з 6 струн легкого натягу, обмотка з фосфорної бронзи, калібр струн .011 – .052. Шестигранний сердечник і сплав міді, олова та фосфору створюють іскристий звук із чудовим відгуком на низькі ноти. Модель ..
Струни для акустичної гітари Gallistrings LS1254 LIGHT
Gallistrings LS1254 LIGHT – комплект з 6 струн легкого натягу, обмотка з фосфорної бронзи, калібр струн .012 – .054. Шестигранний сердечник і сплав міді, олова та фосфору створюють іскристий звук із чудовим відгуком на низькі ноти. Модель ..
Струни для акустичної гітари Gallistrings AGB1152 LIGHT SPECIAL
Комплект Galli® Strings - із 6 струн, спеціального легкого натягу, матеріал бронза 80/20, калібр .011 - .052 PROCOATED. Шестигранний сталевий сердечник з обмоткою з бронзи 80/20 та спеціальною обробкою «ProCoated»: теплий звук та довгий сустейн! Модель ..
Струни для акустичної гітари Gallistrings AGP1152 LIGHT SPECIAL
Комплект Galli® Strings AGP1152 LIGHT SPECIAL із 6 струн, спеціального легкого натягу, матеріал фосфорна бронза, калібр .011 - .052 PROCOATED. Пристрасть до довговічних струн, у поєднанні з кращими доступними технологіями, робить струни ProCoated найвидатнішим продуктом в каталозі Galli...

Компанія Galli Musical Strings, була заснована Томмасо Галлі в 1890 році. В той час струни виготовлялись вручну з кишок тварин.

1950 року Роберто Галлі, син Томмасо, приєднався до фірми. Роберто успадкував талант свого батька і став згодом, як і його батько, великим експертом, маестро у мистецтві виробництва струн для музичних інструментів.

У 1970 році Galli впровадили у своє виробництво технічно вдосконалене обладнання. Томмасо, син Роберто Галлі, очолив компанію у 1985 році. Спираючись на музичні та технічні досягнення свого батька та діда, Томмасо Галлі продовжує і в 21 столітті традицію Galli виробництва найкращих струн для музичних інструментів.

У наші дні Galli пропонують великий вибір аксесуарів на додаток до широкого асортименту струн для різних музичних інструментів.

У 1990 році Galli виходять на новий технічний рівень - тепер в процесі виробництва струн беруть участь мотальні машини з комп'ютерним управлінням. Ці нововведення, повністю автоматизований процес виробництва та інші досягнення високих технологій орієнтують компанію на подальше вдосконалення продукції, що виробляється.

www.gallistrings.com

Алегро Мюзік © 2023