Gallistrings

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Струни для акустичної гітари Gallistrings R-500
Gallistrings R-500 EXTRA LIGHT – комплект з 6 струн екстра легкого натягу, посріблена обмотка, калібр струн .010 – .047. Струни для акустичної гітари зі стальним керном та посрібленою обмоткою. Дають чистий та яскравий звук з великою кількістю обертонів та післязвучань. ..
Струни для класичної гітари Gallistrings LG50 NORMAL TNS
Комплект Galli® Strings LG50 NORMAL TNS з 6 струн, середнього натягу, прозорий нейлон, мідна срібна обмотка. Моноволокно з білого нейлону для 1-3 струн і посріблена мідь, намотана на багатоволоконний сердечник 4-6. Модель Нота ..
Струни для класичної гітари Gallistrings MS 100 HARD TNS
Комплект Galli® Strings MS 100 HARD TNS з 6 струн, сильного натягу, прозорий нейлон (1-3), мідна срібна обмотка (4-6). Нота Матеріал Калібр E-1ша Прозорий нейлон .028 B-2га ..
Струны для укулеле Galli G216B
Комплект струн для укулеле. Изготовлены из нейлона. Отличный вариант для любителей и профессионалов. Доступные цвета: черный, красный, желтый. Сделано в Италии. ..
Струна для класичної гітари D'Orazio B-2
2-а B струна для класичної гітари. Матеріал: нейлон. ..
Струни для класичної гітари Gallistrings MS 110 NORMAL TNS
Комплект Galli® Strings MS 110 NORMAL TNS з 6 струн, середнього натягу, прозорий нейлон (1-3), мідна срібна обмотка (4-6). Нота Матеріал Калібр E-1ша Прозорий нейлон .028 B-2га ..
Струни для класичної гітари Gallistrings LG40 HARD TNS
Комплект Galli® Strings LG40 HARD TNS з 6 струн, сильного натягу, прозорий нейлон, мідна срібна обмотка. Моноволокно з білого нейлону для 1-3 струн і посріблена мідь, намотана на багатоволоконний сердечник 4-6. Модель Нота ..
Струни для класичної гітари Gallistrings A126 HARD TNS
Комплект Galli® Strings A126 HARD TNS з 6 струн сильного натягу, чорний нейлон, обмотка із бронзи 80/20. Багатожильний нейлон, покритий бронзою, з антиоксидантним захистом (4-6 струни). 1-3 струни із чорного нейлону. Модель Нот..
Струни для акустичної гітари Gallistrings RA1047 EXTRA LIGHT
Gallistrings RA1047 EXTRA LIGHT – комплект з 6 струн екстра легкого натягу, 80/20 бронзова обмотка, калібр струн .010 – .047. Шестигранний сердечник і обмотка з бронзи створюють іскристий звук з чудовим відгуком на низькі ноти. Модель Но..
Струни для електрогітари Gallistrings RS1046 REGULAR
Gallistrings RS1046 REGULAR – набір із 6 струн середнього натягу, нікелева кругла обмотка, калібр .010 – .046. Кругла обмотка із нікельованої сталі на шестигранному осерді. Струни забезпечують насичений звук. Широкий вибір калібрів та комбінацій! 1-а та 2-а струни подвоєні. Зап..
Струни для акустичної гітари Gallistrings AGP1047 EXTRA LIGHT
Комплект Galli® Strings AGP1047 EXTRA LIGHT із 6 струн екстра легкого натягу, матеріал фосфорна бронза, калібр .010 - .047 PROCOATED. Пристрасть до довговічних струн, у поєднанні з кращими доступними технологіями, робить струни ProCoated найвидатнішим продуктом в каталозі Galli. ..
Струни для класичної гітари Gallistrings C7 BALL END FOR STUDENTS
Комплект Galli® Strings C7 BALL END FOR STUDENTS из 6 струн среднего натяжения. Струны с прозрачного нейлона и посеребренной обмоткой, заканчивающиеся шариком, облегчают струны Вашего инструмента. Идеальные струны для начинающих. Модель ..
Струни для класичної гітари Gallistrings GR65 NORMAL TENSION
Gallistrings GR65 NORMAL TENSION – нейлонові струни для класичної гітари середнього натягу. Верхні струни – прозорий нейлон, виготовлений по новим технологіям, нижні – нейлон з обмоткою з посрібленої міді. Струни мають високу міцність та довговічність. Моде..
Струни для акустичної гітари Gallistrings LS1254 LIGHT
Gallistrings LS1254 LIGHT – комплект з 6 струн легкого натягу, обмотка з фосфорної бронзи, калібр струн .012 – .054. Шестигранний сердечник і сплав міді, олова та фосфору створюють іскристий звук із чудовим відгуком на низькі ноти. Модель ..
Струни для акустичної гітари Gallistrings LS1047 EXTRA LIGHT
Gallistrings LS1047 EXTRA LIGHT – комплект з 6 струн надлегкого натягу, обмотка з фосфорної бронзи, калібр струн .010 – .047. Шестигранний сердечник і сплав міді, олова та фосфору створюють іскристий звук із чудовим відгуком на низькі ноти. Модель ..

Компанія Galli Musical Strings, була заснована Томмасо Галлі в 1890 році. В той час струни виготовлялись вручну з кишок тварин.

1950 року Роберто Галлі, син Томмасо, приєднався до фірми. Роберто успадкував талант свого батька і став згодом, як і його батько, великим експертом, маестро у мистецтві виробництва струн для музичних інструментів.

У 1970 році Galli впровадили у своє виробництво технічно вдосконалене обладнання. Томмасо, син Роберто Галлі, очолив компанію у 1985 році. Спираючись на музичні та технічні досягнення свого батька та діда, Томмасо Галлі продовжує і в 21 столітті традицію Galli виробництва найкращих струн для музичних інструментів.

У наші дні Galli пропонують великий вибір аксесуарів на додаток до широкого асортименту струн для різних музичних інструментів.

У 1990 році Galli виходять на новий технічний рівень - тепер в процесі виробництва струн беруть участь мотальні машини з комп'ютерним управлінням. Ці нововведення, повністю автоматизований процес виробництва та інші досягнення високих технологій орієнтують компанію на подальше вдосконалення продукції, що виробляється.

www.gallistrings.com

Алегро Мюзік © 2024