D'Andrea

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Средство по уходу за гитарой D'ANDREA Polish & Spray DAP-4/12
Гитарный полироль для ухода за деревянными, металлическими и пластиковыми поверхностями. Жидкий крем с природным воском.  Применяется для чистки, полировки, скрытия мелких дефектов. Флакон с распылителем. Цена  указана за 1 шт. ..
Средство по уходу за гитарой D'ANDREA Polishing Cloth DAPC 1/12
Мягкая фланелевая салфетка для протирки, полировки поверхностей инструмента. Размер 28 х 36 см. Цена за 1 шт. ..
Пуговицы D’ANDREA GUITAR BUTTONS GOLD EP-24G
Гитарные "пуговицы", крепления для ремня. Цвет - золотистый. Цена за 1 шт. ..
Ключ для быстрой намотки струн D’ANDREA STRING WINDER DATSW
Приспособление для быстрой намотки струн на гитаре. ..
Пуговицы D'ANDREA GUITAR BUTTONS CHROME EP-24C
Гитарные "пуговицы", крепления для ремня. ..
Пуговицы D’ANDREA GUITAR BUTTONS BLACK EP-24B
Гитарные "пуговицы", крепления для ремня. Цвет - чёрный. Цена за 1 шт. ..
Слайдер стеклянный  D'ANDREA 550 Standard (Glass - Medicine bottle)
Гитарный слайдер в форме медицинского пузырька. Классическая форма произошла от лекарства Coricidin, стеклянные пузырьки от которого использовались  в качестве удобного слайдера многими легендарными блюзменами и рок-музыкантами, например Дуэйном Олменом из Allman Brothers Band. В настоящее в..
Ремень для гитары D’ANDREA 1300 BLK
Ремень для классической гитары. Материал - кожа. ..
Стяжки для кабеля D’ANDREA VW1
Прочные нейлононовые стяжки на застёжках-липучках Velcro® помогут правильно проложить кабели и предохранить их от спутывания. ..
Медиатор D'ANDREA PRO-358
Медиатор D'ANDREA PRO 351. Медиатор толщиной 1,5 мм.   ..
Ремень для гитары D’ANDREA 1200 BLK
Ремень для классической гитары. Материал - винил. ..
Панель Pickguard D'andrea 376A Large Black
D'andrea 376A LG - пластикова захисна накладка для корпусу класичної гітари, від D'ANDREA - найбільшого американського виробника медіаторів і аксесуарів. Завдяки міцному пластику, з якого виготовлена захисна панель, Ваша гітара буде захищена від механічних пошкоджень. ..
Шпильки для гитары, набор D’ANDREA Dot TP4T
Набор из 6 медных бриджевых шпилек с жемчужной точкой. Повышают ясность звучания и продлевают сустейн. ..
Ремень для гитары D’ANDREA 1399
Ремень для классической гитары. Тканый, с рисунком, с виниловой подложкой. ..
Панель Pickguard D'andrea 376A Large Clear
D'andrea 376A LG - пластикова захисна накладка для корпусу класичної гітари, від D'ANDREA - найбільшого американського виробника медіаторів і аксесуарів. Завдяки міцному пластику, з якого виготовлена захисна панель, Ваша гітара буде захищена від механічних пошкоджень. ..

Провідний американський бренд, який випускає понад десяток лінійок функціональних і довговічних медіаторів, що максимально відповідають потребам гітаристів по всьому світу. Також компанія D'Andrea виготовляє ремені для музичних інструментів, аксесуари, засоби для догляду.

Цікаві факти

Історія найвідомішого бренда медіаторів D'Andrea феноменальна і дивовижна. Головний казус в тому, що засновник компанії мав вкрай віддалене відношення до музичного світу, тим паче до електрогітар. Сучасні медіатори зобов'язані своїм виникненням кмітливості та заповзятливості американського продавця з італійськими коренями Луїджі Д'Андреа (Luigi D'Andrea).

Все почалося з покупки кількох черепахових пластин на розпродажу в Нью-Йорку в 1922 році. Продавець пилососів і пральних порошків придбав їх для виготовлення прикрас на подарункові коробки. Його син помітив схожість заготовок з черепаховою "пелюсткою", якою дядько грав на мандоліні. Першу коробку з медіаторами кустарного виготовлення продали в найближчому музичному магазині за $10, що надихнуло Луїджі Д'Андреа на створення першої фабрики в Нью-Йорку на 27-й вулиці. Так щасливий збіг обставин і американська заповзятливість поклали початок майже столітній історії знаменитого бренда гітарних медіаторів, відомого на всіх континентах земної кулі. Луїджі Д'Андреа став Генрі Фордом музичного світу.

Шлях до досконалості

Розвиток технології виробництва перебував у постійному пошуку оптимального поєднання форми і матеріалу. Сучасні медіатори мають вкрай віддалену схожість із першими прототипами з черепахового панцира. Компанія стала сімейним бізнесом із трьох поколінь D'Andrea. Штамповані медіатори з ручною обробкою краю поступилися місцем литим моделям. Компанія чутливо реагувала на прогрес хімічної промисловості, винахід нових матеріалів. Змінювалася форма, текстура, дизайн медіаторів. Найбільш вдалі моделі пройшли перевірку часом і донині користуються популярністю.

Передбачувані результати

Архівна колекція бренда налічує десятки тисяч моделей. Компанія активно співпрацює з музичними магазинами, виробниками струнних інструментів, відомими гітаристами.

Родина D'Andrea вже залишила справи, довіривши бізнес своєму постачальнику пластмас Джону Дімуно (John J. DiMugno Jr., Delmar Products, Inc.), який розширив виробництво.

Продукція бренда D'Andrea постачається в компанії світового рівня у сфері виготовлення гітар.

www.dandreausa.com

Алегро Мюзік © 2024