D'Orazio

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Струны для электрогитары D’ORAZIO SET-65
Струны для электрогитары экстра сильного натяжения 012-052. Материал: никель. Комплект 6-ть струн. нота  описание дюймов Ми 1-ая Сталь .012 Си 2-ая Сталь .016 ..
Струны для альта D’ORAZIO SET-V30
Струны для альта. Материал - сплав на основе стали. В комплекте 4 шт. ..
Струны для банджо D’ORAZIO SET-178
Струны для 5-струнного банджо с никелевой обмоткой. ..
Струны для мандолины Royal Classics M40 Mandolin
Струны для мандолины. 1 и 2 с покрытием. Обеспечивают чистый прозрачный звук и хорошо отзываются на прикосновение. Калибр струн: 0.011-0.037". мм Дюймы 2х 0,20 2х .011 2х 0,38 2х .015 2х 0,80 ..
Струны для бас гитары D’ORAZIO SET-83
Струны для бас-гитары 050-105. Большая длинна струн. Материал: никель. Комплект 4-ре струны. нота описание дюймов Соль 3-ья Сталь .050 Ре 4-ая Никель .070 Ля 5-ая ..
Струны для электрогитары D’ORAZIO SET-60
Струны для электрогитары экстра лёгкого натяжения 008-038. Материал: никель. Комплет 6-ть: струн. нота  описание дюймов Ми 1-ая Сталь .008 Си 2-ая Сталь .010 С..
Медиатор D’ORAZIO HEAVY
Толстые медиаторы. В коробке - 100 шт. ..
Медиатор D’ORAZIO MEDIUM
Средние медиаторы. В коробке - 100 шт. ..
Медиатор D’ORAZIO THIN
Тонкие медиаторы. В коробке - 100 шт. ..
Струна для акустической гитары D'ORAZIO PL.009
Первая струна (Е) для акустической гитары. Материал: сталь. Размер .009 ..
Струна для акустической гитары D'ORAZIO PL.010
Первая струна (Е) для акустической гитары. Материал: сталь. Размер .010 ..
Струны для акустической гитары D'ORAZIO SET-12
Струны для акустической гитары среднего натяжения 012-053. Материал: бронза Комплект: 6-ть струн нота описание дюймов Ми 1-ая Сталь .012 Си 2-ая Сталь .016 Соль 3-ь..
Відгуків: 1
Струны для акустической гитары D'ORAZIO SET-12 SS
Струны среднего натяжения с гладкой поверхностью, бронзовая обмотка. Калибр струн: 0.12-0.53 нота описание дюймов Ми 1-ая Сталь .012 Си 2-ая Сталь .016 Соль 3-ья ..
Струны для акустической гитары D’ORAZIO SET-10
Струны для акустической гитары экстра лёгкого натяжения 010-047.  Материал: бронза Комплект: 6-ть струн. нота описание дюймов Ми 1-ая Сталь .010 Си 2-ая Сталь .014 ..
Відгуків: 1
Струны для акустической гитары D’ORAZIO SET-1047
Струны для акустической гитары экстра лёгкого натяжения 010-047. Материал: бронза. нота описание дюймов Ми 1-ая Сплав стали и бронзы .010 Си 2-ая Сплав стали и бронзы .014 ..

Компанія D'Orazio заснована в 1859 році. Спочатку спеціалізувалася на виробництві струн для скрипок. З часом компанія розвивалася, удосконалювала свої технології та впроваджувала нові, збільшувала модельний ряд, і, на даний момент, ось уже більше століття D'Orazio є найбільшою в Італії компанією, що спеціалізується на виготовленні струн. На даний момент асортимент компанії включає в себе понад 130 різних видів комплектів струн. Серед них є струни як і для більш популярних у наш час музичних інструментів, таких як класична, акустична, електро-і бас-гітара, так і для менш поширених - мандоліни, банджо, скрипки, віолончелі, контрабаси.

Сучасний музичний ринок надає покупцеві величезний асортимент струн, найголовніше - зробити правильний вибір. Відповідно, у споживача виникне природний і логічне запитання: «Чому D'Orazio? Чому на струнах саме цієї марки варто зупинити свій вибір?». Щоб відповісти на це питання, розглянемо докладніше модельний ряд компанії і технології виробництва. При виготовленні струн для класичної гітари використовується власна розробка компанії - синтетичний моноволокняний нейлон, розроблений провідними інженерами компанії після багатьох років інтенсивних досліджень і вдосконалення власних технологій. Завдяки цьому, верхні струни мають чисте, прозоре і «діамантове» звучання. Басові струни виготовляються з цього ж моноволокна з посрібленою або бронзової обмоткою. З посрібленою обмоткою струн звучання буде більш чистим і тривалим, бронза ж буде давати більш яскравий і соковитий окрас Вашій звуку. Також в модельному ряду струн D'Orazio є струни зі спеціального чорного нейлону з потужною і дзвінкою атакою, розроблені спеціально для виконання модернових технік фламенко.

При виготовленні струн для акустичної гітари використовується спеціальний сплав фосфористої бронзи - чергова унікальна розробка італійських технологів. «Унікальність» полягає в металі, що входить до складу сплаву фосфористої бронзи, завдяки чому ці струни мають більш яскравий окрас звуку. Також за рахунок цього вони більш довговічні, ніж струни з опліткою зі звичайної бронзи. Для шанувальників ж «класичних» струн без всяких «наворотів» є набори з бронзовою і посрібленою опліткою. Також в асортименті компанії є струни для 12-струнної гітари і для акустичної бас-гітари.

Безумовно, не залишилися без уваги і музиканти, що грають на електрогітарі і бас-гітарі. Для цих струн використовується спеціальна нікельована сталь - сплав, який уже багато років залишається стандартом для гітаристів, що грають на цих інструментах. Ці струни характеризуються потужним і сильним звуком, яскравим тоном, який залишається довше таким же яскравим, ніж на звичайних струнах, а також відмінне співвідношення ціна-якість. Також в модельному ряду струн D'Orazio для електро- і бас-гітар є струни з чистого нікелю, одними з характеристик якого є його зносостійкість, тривалий сустейн, неймовірно об'ємний звук і висока чутливість до дотиків. І спеціальна модель для джазових гітаристів - струни з плоскою опліткою, завдяки якій усуваються скрегіт пальців по витках струн і не так пошкоджуються лади і накладка на грифі.

www.doraziostrings.it

 

Алегро Мюзік © 2024