Lewitt

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Кріплення для радіосистеми в рек Lewitt LTS 40 RMs
Кріплення для радіосистем в рек. Придатне для встановлення двох радіосистем. Стандартна висота в 1U 19". Ідеально підходить для Lewitt LTS 240. ..
Мікрофон вокальний Lewitt MTP 350 CM
Lewitt MTP 350 CM – це професійний провідний портативний конденсаторний мікрофон з високим ступенем деталізації звуку. Вловлює кожен нюанс Багатство деталей – максимальна точність. MTP 350 CM забезпечує багатий деталями конденсаторний звук. Завдяки спеціально підібраній частотні..
Мікрофон універсальний Lewitt LCT 240 PRO ValuePack (White)
ValuePack – це версія LCT 240 PRO з кріпленням “павук” в комплекті. Конденсаторний студійний мікрофон Lewitt LCT 240 PRO з 2/3" діафрагмою представляє собою високоточний багатоцільовий мікрофон, що задає нові стандарти продуктивності та простоти використання. Розроблений для жи..
Мікрофон інструментальний Lewitt DTP 340 REX
Амбітна модель Lewitt DTP 340 REX – "молодший брат" мікрофона DTP 640 REX, який створений спеціально для професіоналів. Завдяки кардіоїдній діаграмі спрямованості та ретельно підібраній частотній характеристиці DTP 340 REX дасть Вам все, що необхідно для ідеального відтворення бас-бараб..
Мікрофон інструментальний Lewitt LCT 340 DUAL
Модель Lewitt LCT 340 являє собою зовнішньо-поляризований конденсаторний студійний мікрофон, що ідеально підходить для запису акустичних і перкусійних інструментів, барабанів та вокалу в живих і студійних умовах. Дві взаємозамінні капсули для швидкого перемикання направленості забезпечують в..
Мікрофон вокальний Lewitt MTP 550 DM
Lewitt MTP 550 DM – високоякісний ручний мікрофон, що має високий ступінь коефіцієнта посилення перед виникненням зворотного зв'язку та відповідає стандартам вокальних мікрофонів. Нова класика Сучасне звучання – висока надійність. У конструкції Lewitt MTP 550 DM особливу ув..
Мікрофон вокальний Lewitt MTP 740 CM
В Lewitt MTP 740 CM використовується такий же конденсаторний капсуль з великою діафрагмою, що та у флагмані Lewitt MTP 940 CM. Цей 1-дюймовий капсуль, такий же, як і в студійних мікрофонах, завдяки своїй ультратонкій позолоченій полегшеній 1-дюймовій діафрагмі забезпечує природну та автентич..
Мікрофон універсальний Lewitt LCT 240 PRO ValuePack (Black)
ValuePack – це версія LCT 240 PRO з кріпленням “павук” в комплекті. Конденсаторний студійний мікрофон Lewitt LCT 240 PRO з 2/3" діафрагмою представляє собою високоточний багатоцільовий мікрофон, що задає нові стандарти продуктивності та простоти використання. Розроблений для жи..
Мікрофон інструментальний Lewitt DTP 640 REX
Завдяки змінно-контрольованій технології подвійного елемента і ретельно підібраним частотам, наш флагман серед барабанних мікрофонів, модель Lewitt DTP 640 REX, пропонує неперевершену збалансовану якість звуку, яка задовольнить професійних барабанщиків і продюсерів. DTP 640 REX оснащений вис..
Мікрофон для інтерв'ю Lewitt INTERVIEWER
Цей надзвичайно міцний динамічний мікрофон має всеспрямовану діаграму спрямованості. Капсуль надійно захищений металевою сіткою, а рукоятка має спеціальне покриття – нова технологія INTERVIEWER – завдяки якому механічні шуми від дотиків до мікрофона знижуються до мінімуму, а сам він дуж..
Мікрофон універсальний Lewitt LCT 240 PRO (White)
Це версія LCT 240 з гумовим кріпленням мікрофону. Окремо доступна версія з кріпленням “павук”. Конденсаторний студійний мікрофон Lewitt LCT 240 PRO з 2/3" діафрагмою представляє собою високоточний багатоцільовий мікрофон, що задає нові стандарти продуктивності та простоти використання. Р..
Мікрофон універсальний Lewitt LCT 640 TS
Вільно керуйте діаграмою спрямованості навіть після закінчення запису. Розроблений і спроектований в Австрії, LCT 640 TS робить революцію в уявленнях про процес запису. Оскільки сигнали передньої та бічної діафрагми записуються незалежно, то будь-який тип діаграми полярності може бути реаліз..
Динамический микрофон LEWITT MTP 240 DMs
Снят с производства. Ознакомиться с новинкой. Модель MTP 240 DMs является исключительно "отзывчивым" динамическим кардиоидным микрофоном, сконструированным специально для записи вокала. Эти микрофоны идеально подходят для использования в живой записи, звукоусилении и студий..
Відгуків: 2
Конденсаторный микрофон LEWITT LCT 240
Конденсаторный студийный микрофон LEWITT LCT 240 с 2/3" диафрагмой представляет собой высокоточный многоцелевой микрофон, задающий новые стандарты производительности и простоты использования. Разработанный для живого звука, как впрочем, и (домашнего) студийного использования, ..
Відгуків: 3
Конденсаторный микрофон LEWITT LCT 550
LCT 550 – первый и единственный на сегодня студийный микрофон с большой диафрагмой, уровень собственного шума которого равен 0 дБ-А. Это значит, что микрофон абсолютно бесшумен и дает возможность записывать даже чрезвычайно слабые сигналы с высокой точностью и прекрасной детализацией.   ..

Глава один: про рюкзак та мікрофон

Маяковське «Что такое хорошо, что такое плохо» стало добре відомим австрійцю Роману Першону (Roman Perschon) після кількох років керування проектом в одній із провідних європейських компаній з виробництва мікрофонів. Раніше він теж знав про те, що створювати технологічні новинки і втілювати найкрутіші ідеї в життя, переносити ідеї з паперу в реальність, покращувати уже наявні прилади – «хорошо». Цього ж стосуються і створення колективів та їхнє натхнення в реалізації розроблених ідей, і вдосконалення цих ідей перед запуском у виробництво та покупкою продукту користувачем. «Что такое плохо», за його переконаннями? Це закритість і бюрократизм великих корпорацій, а також знищення креативних ідей.

Роман Першон звик особисто брати участь у розробках ідей і створенні продукту. Він прагнув до максимального втілення всіх ідей у процесі виробництва мікрофонів. Далі було звільнення за власним бажанням і подорожі світом з рюкзаком у сподіваннях знайти тих, хто зможе допомогти йому, підтримає і зробить свій внесок в ідею, яку Роман давно хотів втілити у життя – створювати найкращі професійні мікрофони. Таких людей він знайшов! Вони почули й прийняли ідеї Романа, висловили готовність працювати з ним. Молодий китаєць Кен Янг став першим, хто забажав разом працювати і подорожувати. Кен виріс у Сіднеї і представляв вже друге покоління власників найбільшої в Азії фабрики, що продукує мікрофони. Він погодився втілювати перспективні ідеї та надав виробничі потужності своєї фабрики разом із найновішими технологічними розробками для випуску нового продукту. Цей момент став народженням нового бренда під назвою «Lewitt», що виник з ідеї та рюкзака за плечима.

Глава два: про початок і витримку

У 2009 році бренд «Lewitt» переживав знакові події. Бачення Романом та його австрійською командою продукту стали потроху втілюватися в життя. Але прискорювати вихід продукту на ринок – справа невдячна. Пішли місяці на тестування мікрофонів техніками та обраними користувачами. Терпіння не було сильною рисою Романа, але стало визначальним фактором. Він знав це, і готовий був витримати необхідну паузу. До осені 2009 року перша нечисленна лінійка продукції була готова. Вона була готова до того, що її гідно оцінять, і надовго запам’ятають це звучання.

Глава три: увага, мікрофон!

«NAMM», що в каліфорнійському місті Анахайм, і «Prolight&Sound», що в німецькому Франкфурті, – найбільш вагомі торгові музичні виставки сучасності. Саме тут на початок 2010 року планувався прем’єрний показ продукції від «Lewitt». Безліч відвідувачів прийшли, побачили, почули і були переможені. Роман також отримав нові, так необхідні йому відомості. Він став свідком розмови двох продюсерів, які розмірковували про катастрофічну нестачу якісних мікрофонів для живих концертів і студійної роботи. Роман долучився до розмови з ними. Він прагнув прийти на допомогу продюсерам і музикантам, він хотів допомогти їм позбутися проблем, зрозуміти потреби та запропонувати шляхи вирішення актуальних питань. Вникнути в усе це було необхідно, адже жорстка конкуренція на ринку музичної індустрії вимагає уміння слухати, щоб бути почутим. Продюсери зацікавились продуктом Романа та його ідеями і погодились взяти на тест його мікрофони «Lewitt». Серія відео про продукт, що тестувався, стала результатом вражень від користування мікрофонами Романа.

Глава чотири: про мандрівку «Lewitt»

Після тріумфу в музичному світі серед продюсерів, виконавців та їхніх захоплених відгуків потрібно було зробити другий крок. Роман знову зібрав свій рюкзак і вирушив на зустрічі з людьми, які грають важливі ролі на музичному ринку і в сфері професійного музичного бізнесу. Час не був витрачений даремно, і мікрофони «Lewitt» у 2011 році уже були на полицях магазинів у Європі, США та Латинській Америці.

Так мікрофони Романа почали мандрувати континентами разом із Дерріком Райтом (Derrick Wright) у світовому турне співачки Адель (Adele),  у якої він грає на барабанах, підзвучили «CMJ» (відомий музичний марафон в Нью-Йорку), стали частиною концерту пам’яті Майкла Джексона (Michael Jackson) в Уельсі. А крім того – тисячі концертів, тисячі годин у студіях на всіх континентах, сотні музикантів топ-рівня. Тепер Роману і його однодумцям є чим пишатися, адже завдяки «Lewitt» музика стала звучати краще.

www.lewitt-audio.com

Алегро Мюзік © 2023