Надія Бондарець про преміальний аудіоінтерфейс Arturia AudioFuse Rev2

Надія Бондарець про преміальний аудіоінтерфейс Arturia AudioFuse Rev2

 

Arturia AudioFuse Rev2

 

Arturia AudioFuse – революційний аудіоінтерфейс, який встановлює нові стандарти якості роботи зі звуком. Насолоджуйтеся чудовим звучанням топових студійних консолей, завдяки невеликій, ретельно зібраній коробочці. Ознайомтеся з великими можливостями комутації AudioFuse: він підтримує всі основні стандарти підключень. Візьміть керування звуком у свої руки та отримайте доступ до аудіопотоків за допомогою добре продуманого інтерфейсу. В комплекті надається віртуальний ключ до повної версії програмного забезпечення Arturia FX Collection 4.

 

Хочете змінити коефіцієнт посилення на 1 каналі? Поверніть ручку. Потрібно переключити монітори? Натисніть на кнопку. Якщо Ви хочете збільшити гучність в одних з навушників – просто змістіть відповідний регулятор. AudioFuse не має меню. Нічого не приховано, кожен елемент управління знаходиться у Ваших руках, творчий процес не переривається.

 

Хочете підключити обладнання? AudioFuse працює практично з будь-якими пристроями: мікрофонами, інструментами, вертушками, студійним обладнанням і навіть з телефонами на Mac і Android. Можливий термін затримки – менше 3 мілісекунд.

 

Авторська передмова

Чи можна в суперкомпактний корпус з кришкою вмістити високоякісні преампи, багаааато роз'ємів, віртуальний мікшер, круті підсилювачі для навушників і бути дружньою до саундфахівців?

ТАК, це про Arturia AudioFuse Rev2.

Новий відеоогляд із фантастичним вокалом чарівної Ксенії Пивонос-Зотової вже на каналі.

 

Відеоогляд Arturia AudioFuse Rev2 від Надії Бондарець

Приємного перегляду!

Алегро Мюзік © 2024