Огляд нового покоління MIDI-клавіатур Arturia KeyLab Essential 49 mk3 від Надії Бондарець

Огляд нового покоління MIDI-клавіатур Arturia KeyLab Essential 49 mk3 від Надії Бондарець

 

Arturia KeyLab Essential 49 mk3

 

Новий KeyLab Essential 49 mk3 від Arturia пропонує новий рівень доступного, приємного та творчого створення музики, переосмислюючи сутність сучасного універсального клавішного контролера, особливо коли в комплекті надається віртуальний ключ до актуальної версії програмного забезпечення Arturia Pigments. Від оновленого дизайну до значно покращеного творчого робочого процесу та розширеного пакета програмного забезпечення він обіцяє струсити ринок доступних контролерів, надавши сучасним музикантам та дослідникам звуку можливість розширити свої налаштування, не порушуючи банк.

 

KeyLab Essential mk3 — це цілеспрямований, доступний і кумедний контролер клавіатури з 49 клавішами, розроблений, щоб зробити Ваш процес створення музики більш особистим і приємним, ніж будь-коли раніше. Керуйте Вашим DAW або апаратним забезпеченням за допомогою найважливіших елементів керування, найвиразніших функцій у Вашому розпорядженні та найнатхненнішого музичного програмного забезпечення, включеного до стандартної комплектації.

 

Авторська передмова

Композитори, виконавці, автори, вражаючий дует митців із Києва - Air Family. Пара наповнена любов'ю, щирістю, теплом, натхненням. Завжди залюбки запрошую їх долучитися до тестування обладнання, а тим більше - вони користувачі-практики Arturia. Трек у відео створений на Arturia KeyLab Essential 49 mk3 і не тільки. Безумовно вартий уваги. А в свій плейлист я вже його додала.

P.S. в треці здебільшого застосовані звуки Analog Lab, яка йде в комплекті з міді-клавіатурою, тобто безкоштовно.

 

Відеоогляд Arturia KeyLab Essential 49 mk3 від Надії Бондарець

Приємного перегляду!

Алегро Мюзік © 2024