Надія Бондарець про преміальний аудіоінтерфейс Arturia AudioFuse Studio

Надія Бондарець про преміальний аудіоінтерфейс Arturia AudioFuse Studio

 

Arturia AudioFuse Studio + Arturia FX Collection 4

 

AudioFuse Studio — це досконалий настільний аудіоінтерфейс, в якому поєднуються 4 попередніх підсилювачі світового класу, неймовірні можливості підключення та безліч розумних конструктивних особливостей. Перспективні інвестиції в Вашу музику, які дозволять Вам чути, записувати та мікшувати з ясністю і якістю, яких Ви ніколи не чули раніше. Незалежно від ситуації в студії, AudioFuse Studio — це рішення. В комплекті надається віртуальний ключ до повної версії програмного забезпечення Arturia FX Collection 4.

 

Аудіоінтерфейс дозволяє легко перевіряти Ваш мікс в системах з декількома моніторами завдяки миттєвому перемиканню А/В між динаміками, завдяки чому Ви заощаджуєте час і зусилля на перехресній перевірці Ваших міксів в різних системах.

 

Авторська передмова

Враження: світ фантастичний і виробники створюю вражаючі звукові рішення: 4 мікрофонних дискретних преампи, ADAT, S\PDIF, Word Clock, функції моніторного контролера, гнучкий віртуальний мікшер, 2 незалежні потужні виходи на навушники, швидке керування і ще багато всього іншого за притомні гроші. Як таке поєднання може не сподобатися?

 

Відеоогляд Arturia AudioFuse Studio від Надії Бондарець

Приємного перегляду!

Алегро Мюзік © 2024