Arturia представляє The Sound Explorers Collection Belledonne

Arturia представляє The Sound Explorers Collection Belledonne

 

Arturia представила абсолютно нову версію свого комплексного програмного забезпечення: The Sound Explorers Collection Belledonne. Ця колекція, яка об’єднує всі їх провідні в галузі віртуальні інструменти та ефекти з підібраною бібліотекою найпопулярніших банків пресетів, спрямована на забезпечення справжнього наскрізного досвіду створення музики з професійною якістю, на яку заслуговують сучасні творці.

 

Sound Explorers Collection Belledonne спочатку буде випущено як ексклюзивний дилер по всьому світу; клієнти можуть зв’язатися з найближчим дилером щодо наявності.

Arturia представляє The Sound Explorers Collection Belledonne

 

Повне музичне відкриття

Старовинні та сучасні програмні інструменти, що надихають ефекти та тисячі пресетів світового класу; На сьогодні це найбільший пакет програмного забезпечення Arturia, що пропонує майже необмежену палітру створення музики для будь-якого стилю.

 

Колекція Sound Explorers Belledonne заснована на великій колекції, яка була приурочена до 20-річчя Arturia в 2019 році; тепер він включає 33 інструменти V Collection, останню версію передового програмного синтезатора Pigments, 26 плагінів, включених до FX Collection 3, та звукову бібліотеку дослідження.

 

Ця колекція призначена не тільки для того, щоб представити все, чого Arturia досягла у своїх інноваціях у галузі програмного забезпечення для створення музики, а й для того, щоб відсвяткувати та надати артистам ідеальну палітру, з якою вони можуть по-справжньому досліджувати своє власне звучання. . Різноманітні, професійні, музичні та повністю орієнтовані на те, щоб максимально розкрити Ваш творчий потенціал.

 

 

Що включено?

V Collection 9 - Остання версія еталонного набору інструментів Arturia, що включає 33 класичні та сучасні програмні інструменти — ідеальний ансамбль для створення хітів.

 

FX Collection 3 - Остання версія ретельно відібраних Arturia класичних студійних ефектів та плагінів для креативного виробництва, перероблена для сучасних продюсерів.

 

Pigments - Ультрасучасний програмний синтезатор з кількома двигунами, що поєднує миттєво приємний сучасний звук із глибоким звуковим дизайном в одному захоплюючому інструменті.

 

Дослідницька звукова бібліотека - 50 найбільш продаваних звукових банків з більш ніж 4000 пресетів загалом, що відкривають безліч універсальних та захоплюючих звуків для будь-якого стилю.

 

SSD на 256 ГБ - Швидка та проста установка, включаючи додатковий доступний простір для резервного копіювання важливих музичних проектів та файлів.

Читати далі

 

Передзамовлення вже доступне

Allegro.com.ua © 2022