Літній розпродаж Arturia: знижка 50% на окремі програми та звукові банки

Літній розпродаж Arturia: знижка 50% на окремі програми та звукові банки

 

Arturia розпочне свій щорічний літній розпродаж, пропонуючи 50% знижку на всі окремі програмні інструменти, ефекти та звукові банки для всіх користувачів. Ці заощадження пропонують креативним людям можливість вибрати певні назви чи звуки відповідно до свого стилю та розширити свої бібліотеки DAW. Для багатьох користувачів це будуть гарантовано найкращі доступні ціни на багато тайтлів Arturia, особливо на звукові банки.

 

Користувачі можуть ознайомитися з літнім розпродажем Arturia через Arturia Software Center та arturia.com до п'ятниці, 12 серпня.

 

Літній розпродаж Arturia: знижка 50% на окремі програми та звукові банки

 

50% на програмні інструменти

Сучасні синтезатори, емуляції старовинних клавішних, динамічні гібридні струни та багато іншого. Включає KORG MS-20 V, Augmented STRINGS, Augmented VOICES, Piano V та інші.

 

50% на програмні ефекти

Плагіни студійного компресора Hallmark, детальне дослідження обробки та все, що між ними. Включає Efx FRAGMENTS, Dist TUBE-CULTURE, Comp DIODE-609, Delay TAPE-201 та інші.

 

50% на саундбанки

Майстерно створені звуки, натхненні улюбленими жанрами, новаторськими виконавцями та унікальними інструментами, кожен знайде щось для себе. Включає - Zimmer Tribute, Lo-Fi Cartridge, Trap Chemical, Speakeasy Hip Hop і інші.

 

Перейти до покупок

Allegro.com.ua © 2022