Ціни на Orla - знижені!

Ціни на Orla - знижені!

 

Цифрове піаніно Stage Starter DLS за 17799 грн

Цифрове піаніно Orla Stage Starter DLS

Представляємо Вашій увазі оновлене цифрове піаніно Orla Stage Starter DLS:

 • Новий потужний звуковий модуль
 • 88 повнорозмірних клавіш, зважена клавіатура з оновленим молоточковим механізмом
 • Оновлена акустика
 • Динамічна клавіатура з 4 типами перемикання жорсткості
 • 16 основних звуків, максимально реалістичний рояль, орган, струнні, духові та інші
 • Педаль сустейн в комплекті
 • Для кращого навчання грі на фортепіано є вбудований метроном і демо-пісні
 • 2 виходи для підключення навушників
 • USB вихід для підключення до комп'ютера і стерео вихід для підключення до стерео системі
 • Потужна вбудована акустична система
 • Легка для транспортування

 

Цифрове піаніно CDP1 за 28243 грн

Цифрове піаніно Orla CDP1

Відчуйте задоволення при грі на цифровому піаніно Orla CDP1, яке точно відображає характер натискання клавіш акустичного інструмента. Orla CDP1 – цифрове піаніно з 88 молоточковими клавішами. Клавіатура з різним опором у верхньому та нижньому регістрах, за рахунок чого досягаються виразні динамічні відтінки при грі. Інструмент оснащений трьома педалями: Sustain, Soft і Sostenuto, які вбудовані в корпус піаніно. Грайте безліч нот одночасно, не турбуючись про "випадання" однієї з них із загальної звукової картини!

 

Цифрове піаніно CDP1 DLS (Satin White) за 29309 грн

Цифрове піаніно Orla CDP1 DLS (Satin White)

Ця вдосконалена модель з позначенням DSL прийшла на зміну своїй попередниці моделі CDP 1 White Satin. Головна відмінність – це покращені звуки, які були доопрацьовані виробником в Італії практично до досконалості. Orla CDP1 DLS – цифрове піаніно з 88 молоточковими клавішами. Клавіатура має різний опір у верхньому та нижньому регістрах, за рахунок чого досягаються виразні динамічні відтінки при грі. Інструмент оснащений трьома педалями: Sustain, Soft та Sostenuto, які вбудовані у корпус піаніно. Грайте безліч нот одночасно, не турбуючись про "випадання" однієї з них із загальної звукової картини! Реалістична градуйована клавіатура робить CDP 1 придатною для всіх приміщень.

 

Цифрове піаніно Stage Concert за 30801 грн

Цифрове піаніно Orla Stage Concert

Як музиканти-початківці, так і професійні піаністи віддають перевагу цифровим клавішним інструментам, які передають відчуття гри на концертному роялі та точно відтворюють його звучання. Orla Stage-Concert – модель цифрового піаніно, що забезпечує саме такі відчуття та при цьому є ідеальним вибором і для професійної сцени, і для домашнього використання. Молоточкова 88-клавішна клавіатура передає відчуття гри як на акустичному інструменті за рахунок різного опору у верхньому та нижньому регістрах. Тепер Ви можете відобразити всі динамічні відтінки при грі улюбленої композиції!

 

Цифровий рояль GRAND 450 White за 175855 грн

Цифровий рояль (Дісклавір) Orla GRAND 450 White

Orla GRAND 450 – справжній цифровий аранжувальник у форматі рояля. 485 оркестрових звуків, включаючи останню редакцію концертного рояля з багаторівневими семплами. 260 стилів від традиційних танцювальних (вальс, фокстрот, квікстеп) до сучасних і латиноамериканських ритмів. Класичний зовнішній вигляд та компактні розміри чудово впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення. На відміну від піаніно, звучання рояля більш виразне і насичене по тембру, клавіатура чутливіша, гра віртуозніша. Саме тому покупка роялю стане відмінним вкладенням у культурну спадщину Вашого будинку.

 

Акція діє до 31 серпня, поспішайте!

Allegro.com.ua © 2022