Кабелі Klotz - вибір професіонала!

Кабелі Klotz - вибір професіонала!

 

Компанія Klotz виробляє аудіокабелі найвищої якості, що забезпечують ідеальні рішення для підключення величезного спектру програм. Включаючи гітарні кабелі, інструментальні кабелі, акустичні дроти, мікрофонні кабелі та багато іншого, Klotz пропонує широкий асортимент кабелів з безліччю різних типів підключення.

Кабелі Klotz - вибір гідний професіонала! 

 

Мікрофонний кабель MY206SW

При розробці цієї моделі особлива увага була приділена відповідності тим високим вимогам, які сучасні студії пред'являють до обладнання звукозапису студійного і виїзного. Оболонка зроблена зі спеціального матеріалу на основі ПВХ, що володіє властивостями гуми, яка зберігає еластичність кабелю при низькій температурі. Відстань між провідниками залишається постійною за рахунок укладеного всередині нитчастої мотузки, що покращує ємнісні характеристики і перешкодозахищеність. Дуже щільний звитий екран гарантує надійне екранування навіть при значних навантаженнях.

Доступний в продажу як на відріз (63 80 грн за метр), так і відразу бухтою (6288 7961 грн)

 

Мікрофонний кабель MC2000SW

MC 2000 може виконувати найжорсткіші вимоги до живих виступів і є відмінним вибором для орендного сектора. Він володіє всіма видатними характеристиками поперечного перерізу провідника - 0,22 м², спіральним екраном, чудовою гнучкістю, точним скручуванням, щоб уникнути електромагнітних перешкод, а також надміцною зовнішньою оболонкою з ПВХ із загальним діаметром 6,5 мм. MC 2000 має виняткову гнучкість, що дозволяє легко намотувати і розмотувати барабани, а також бути гладким і щільним при використанні на сцені.

Доступний в продажу як на відріз (68 84 грн за метр), так і відразу бухтою (6821 8380 грн)

 

Мікрофонний кабель IR206

Klotz IR206.050 – це інструментальний кабель у бухті, переріз - 0,22 мм², діаметр - 6,16 мм, зовнішня оболонка – ПВХ, колір – чорний.

Нова просунута версія iceRock популярного мікрофонного кабелю MY 206 – це крижана точність передачі сигналу. В умовах активної роботи сценічного світла темні предмети на сцені нагріваються, проте білий мікрофонний кабель iceRock залишається холодним. Це дозволяє виключити зміну механічних та електричних параметрів кабелю у процесі виступу.

Оболонка зроблена зі спеціального матеріалу на основі ПВХ, яка має властивості гуми, що зберігає еластичність кабелю при низькій температурі. Відстань між провідниками залишається постійною за рахунок прокладеної всередині ниткової мотузки, що покращує ємнісні характеристики та перешкодозахищеність. Дуже щільний кручений екран гарантує надійне екранування навіть при значних навантаженнях. Для збереження білого кольору оболонки до складу доданий світлостабілізуючий компонент, що виключає пожовтіння кабелю.

Доступний в продажу як на відріз (105 грн за метр), так і відразу бухтою (5238 грн)

 

Мікрофонний кабель MY250CH

MY250CH поєднує в собі видатні характеристики мікрофонного кабелю MY25CY - чудову передачу сигналу і високу механічну стабільність - з зовнішньою обпліткою FRNC. Таким чином, кабель є вогнестійким і повністю не містить галогенів. Перетин провідника 0,50 мм² гарантує передачу сигналу без втрат навіть на великі відстані. Поліетилений проміжний шар захищає скручування сердечників і, отже, їх симетрію, а також підсилює опір під тиском. Мідний захист з лудженої обплітки з надзвичайно високим 85% екрануванням забезпечує надійний захист від електромагнітних перешкод; він також покращує міцність на розтягнення і може бути припаяний швидше, ніж не луджений захист.

Доступний в продажу як на відріз (126 грн за метр), так і відразу бухтою (12569 грн)

 

Мікрофонний кабель MC5000

Високоякісний мікрофонний кабель передає сигнали на великі відстані з мінімальними втратами і низьким загасанням завдяки діапазону характеристик, включаючи його поперечний переріз 0,50 мм². Розроблений з урахуванням використання в студії, кабель оснащений усіма можливими функціями для усунення перешкод. Високі втрати в повздовжньому перетворенні (LCL), необхідні для мікрофонних кабелів, досягаються за рахунок включення низки рішень, таких як: сердечники з ультранизьким виробничим допуском, внутрішньої оболонки з формованого ПВХ навколо сердечників для підтримки їх заводського високоточного скручування і стабілізуючий елемент, який значно покращує опір тиску. Подвійний протиобертовий спіральний екран забезпечує 100% покриття внутрішньої оболонки і надійно екранує кабель від електромагнітних завад.

Доступний в продажу як на відріз (128 164 грн за метр), так і відразу бухтою (12789 16340 грн)

 

Інструментальний кабель AC104SW

Klotz AC104SW - інструментальний кабель у бухті. Цей міцний, добре екранований аудіокабель забезпечує чудовий звук завдяки невеликому зовнішньому діаметру. Він підходить для приладів із високим імпедансом, а також для підключення педалей та пристроїв лінійного рівняю

Доступний в продажу як на відріз (67 88 грн за метр), так і відразу бухтою (6714 8799 грн)

 

Інструментальний кабель AC106SW

Кабель AC106 може використовуватися для підключення гітар, клавіатур і інших пристроїв лінійного рівня. Додаткова товста зовнішня оболонка, подвійне екранування щільним мідним спіральним екраном з шаром провідникового пластику під ним і товстою ізоляцією з пінополіуретану призводить до низької ємності, завадостійкості від шуму і збурень, і високу механічну надійність, з опором провідника <85 Ом/км.

Доступний в продажу як на відріз (75 101 грн за метр), так і відразу бухтою (7461 10056 грн)

 

Акустичний кабель LY215S

Klotz LY215S Twinaxial Speaker Cable - спікерний кабель у бухті 1,5 мм². Цей спікерний кабель відмінно підійде для підключення мобільних акустичних систем, так і інших варіантів з нижчими вимогами до потужності. М'яка ПВХ оболонка дозволяє використовувати його без будь-яких незручностей, а також зберігає гнучкість кабелю і він може витримувати великі навантаження.

Доступний в продажу як на відріз (80 101 грн за метр), так і відразу бухтою (7993 10056 грн)

 

Акустичний кабель LY225S

Klotz LY225S - спікерний кабель у бухті , 2,5 мм². Ця модель зазвичай застосовується для комутації турових систем, коли потрібно прокладання акустичного кабелю великі відстані – у цих випадках важливу роль грає перетин провідника. Він може бути і як звичайний з'єднувальний провід, наприклад, для реалізації мостових схем підключення. При виробництві провідники звиваються з дуже малим кроком, що у поєднанні з м'якою оболонкою з ПВХ надає можливість протягом тривалого часу експлуатувати кабель на котушках - він зберігає гнучкість і здатний витримувати значні навантаження.

Доступний в продажу як на відріз (113 131 грн за метр), так і відразу бухтою (11297 12988 грн)

 

Інсертний кабель IY205

Здвоєний несиметричний комутаційний кабель Klotz IY205 - з'єднувальний патч-кабель від німецької компанії Klotz. Одножильний, екранований. IY205 з незбалансованим стереозвуком - ідеальне рішення для всіх Ваших ідей і програм. Він має міцну, але гнучку оболонку, яка гарантує необмежену зручність використання.

Доступний в продажу бухтою (4609 грн)

Allegro.com.ua © 2022