Arturia представляє FX Collection 3

Arturia представляє FX Collection 3

 

16 червня компанія Arturia представила останню розширену версію свого виробничого набору плагінів: FX Collection 3.

FX Collection 3 - це ретельно відібраний набір з 26 основних плагінів для створення звуку, що поєднує в собі покращені емуляції класичного студійного обладнання з революційними сучасними ефектами, надаючи музикантам та продюсерам цілеспрямований вибір професійних та музичних інструментів для творчого створення музики.

 

Щоб відсвяткувати запуск, FX Collection 3 буде доступна за спеціальною стартовою ціною для користувачів до 7 липня на сайті arturia.com. Користувачі повинні увійти до системи, щоб відкрити свою особисту пропозицію.

 

_Звукові ефекти, які Ви дійсно використовуватимете

FX Collection 3 тепер включає 26 ефектів, від класичних студійних блоків дисторшну до ультрасучасної гранулярної обробки, а також понад 800 професійно розроблених пресетів, порівняння A/B і безліч поліпшень робочого процесу для плавного створення DAW.

 

Поєднуючи в собі інженерний досвід, прагнення до найвищої якості звуку та більше двох десятиліть інновацій у галузі віртуального моделювання, FX Collection 3 – це відповідь Arturia музикантам, продюсерам та артистам, які шукають свіжий підхід до створення музики. Одночасно сфокусований і великий, цей багатофункціональний набір із 26 спеціально підібраних ефектів надає дослідникам звуку найтворчіші та гнучкіші інструменти, необхідні їм для зміни їхньої виробничої гри.

 

Що нового у FX Collection 3?

Dist TUBE-CULTURE - Запаліть свій мікс реалістичним ламповим теплом з цим сучасним класичним спотворенням, що ідеально підходить для того, щоб вдихнути життя і чіткі кольори в будь-який звук - від м'якого насичення до хрускоту.

 

Dist OPAMP-21 - Оригінальна гітарна педаль Go Direct, що стала культовою студійною класикою, покращена для Вашої віртуальної студії; миттєві гармонічні деталі, подібні до підсилювача, або кранч з високим коефіцієнтом посилення. Виберіть варіант операційного підсилювача.

 

Efx FRAGMENTS - Досліджуйте глючні заїкуватості, зернисту стереофонічну атмосферу, експериментальні текстури та багато іншого з деталізованою обробкою нового рівня. Розділяйте, трансформуйте та перебудовуйте будь-який звук.

 

Tape MELLO-FI - Наповніть будь-який звук соковитою атмосферою lo-fi за допомогою цього вінтажного плагіна теплоти стрічки, натхненого легендарною клавіатурою Mellotron. Простий, обтічний, піднесений.

 

Передискретизація - І Dist OPAMP-21, і Dist TUBE-CULTURE мають змінну передискретизацію, дозволяючи Вам вибирати між двома режимами, що віддають перевагу або високій якості звуку, або нижчому завантаженню ЦП.

 

A/B порівняння - Швидко порівнюйте, копіюйте або перемикайтеся між двома різними конфігураціями ефекту, будь то існуючий пресет або Ваші власні налаштування.

 

Покращені інтерфейси - Насолоджуйтесь оптимізованою продуктивністю, більш простим переглядом пресетів, більш плавним завантаженням та багато іншого завдяки переробленому інтерфейсу для кожної гри у FX Collection 3.

 

FX Collection 3: Вступна пропозиція

Щоб відсвяткувати запуск, зареєстровані користувачі можуть придбати FX Collection 3 за початковою ціною. Користувачі можуть увійти на сайт arturia.com, щоб розблокувати свої ексклюзивні знижки, доступні до середи, 7 липня.

Allegro.com.ua © 2022