Книга #Я_БАРАБАНЩИК від Олександра Селезньова

Книга #Я_БАРАБАНЩИК від Олександра Селезньова

Книга #Я_БАРАБАНЩИК від Олександра Селезньова

Нарешті це сталося, перший підручник по грі на барабанах українською мовою #Я_БАРАБАНЩИК від Олександра Селезньова вже вийшов в світ!

 

Олександр Сергійович Селезньов – відомий український музикант, барабанщик. Співпрацював з такими виконавцями і колективами: Камалія, Євген Хмара, Нэнси, Rowan Pattison Trio, MamaRika, Bryats Band, Ars Nova, FRANCO, Laud, Piano Flamenco Band, Grandeur of the Seas Orchestra та ін.

У 2015 отримав перше місце на конкурсі «Modern Drummer Hero 2015». Також, Олександр співзасновник та викладач приватних курсів гри на ударних інструментах “SKYSTICKS”. Автор першого підручника по грі на ударних інструментах українською мовою “Я_БАРАБАНЩИК. Суперметод гри на барабанах” (вид. “Нова Книга”, Вінниця, 2019), автор багатьох креативних відеоуроків по барабанам на Youtube “Funny Drums” та “Барабанные фишки для айтишки”. У 2020 році Олександр Селезньов став стипендіатом програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDE POLONIA”, і реалізовує освітній проєкт для барабанщиків під кураторством відомого польського барабанщика Krzysztof Gradziuk.

 

Книга Олександра Селезньова “#Я_БАРАБАНЩИК. Супер метод гри на барабанах” призначена, щоб дати відповідь: З чого почати навчання гри на барабанах та що таке “драммінг”? Як грати у стилях rock, jazz, funk? Як грати по нотах? По якій системі займатись на барабанній установці та вчити учнів для ефективного розвитку?

 

Супер метод гри на барабанах - це система занять, яка допоможе початковим барабанщикам закласти гарний фундамент у навчанні гри на барабанах та ефективно й послідовно розвиватись у правильному напрямку, а досвідченим музикантам упорядкувати і поновити  свої знання. 

 

Посібник охоплює основні аспекти гри на ударній установці та буде корисний викладачам та студентам музичних шкіл, училищ та консерваторій, а також всім, хто бажає навчитись грати на ударній установці.

 

Книга #Я_БАРАБАНЩИК вже на цьому тижні з’явиться на складі – передзамовляйте!

Allegro.com.ua © 2022