CONCERTMIX від Maximum Acoustics: Заряди свою студію

CONCERTMIX від Maximum Acoustics: Заряди свою студію

 

Бренд Maximum Acoustics засновано 2006-го року в Україні. Розробка продукції проводиться в США, а виробничі потужності розташовані в Китаї. Бренд належить до сегменту «вище середнього». Початково продуктами компанії були процесори та педалі ефектів, проте з часом асортимент значно розширився: додалися активні та пасивні акустичні системи і сабвуфери, мікшерні пульти, підсилювачі, а ще – стійки, кабелі, конектори й аксесуари до музичних інструментів.

 

Мікшерні пульти CONCERTMIX — це універсальне та водночас компактне рішення, що чудово підійде як для роботи в домашній студії, так і для озвучення невеликого концерту. Обладнані MP3-плеєром та входом для USB пристроїв, а також технологією Bluetooth для відтворення аудіо із зовнішніх пристроїв без використання кабелів.

 

  • Монофонічні вхідні канали з позолоченими XLR та балансними лінійними роз'ємами Neutrik
  • Дискретні мікрофонні преампи з фантомним живленням +48 В та наднизьким рівнем шуму
  • Надзвичайно високий запас - пропонує збільшений динамічний діапазон
  • Балансні входи для найвищої цілісності сигналу
  • Ультрамузичний 3-смуговий еквалайзер на кожному каналі
  • Peak-індикація на всіх моно-каналах
  • Вбудовані цифрові мультиефекти
  • Високоточна 10-сегментна індикація рівня сигналу

 

CONCERTMIX.6

Мікшерний пульт Maximum Acoustics CONCERTMIX.6

 

CONCERTMIX.6 оснащений усім необхідним для стабільної та комфортної роботи: 6 дискретних преампів із фантомним живленням, трисмуговий еквалайзер для кожного каналу, панорамування, вбудований DSP-процесор з широким вибором різноманітних ефектів. Комбіновані вхідні роз’єми Neutrik гарантують довговічну роботу та стабільну і безперебійну передачу сигналу.

 

CONCERTMIX.8

 

CONCERTMIX.8 оснащений усім необхідним для стабільної та комфортної роботи: 8 дискретних преампів із фантомним живленням, трисмуговий еквалайзер для кожного каналу, панорамування, вбудований DSP-процесор з широким вибором різноманітних ефектів. Комбіновані вхідні роз’єми Neutrik гарантують довговічну роботу та стабільну і безперебійну передачу сигналу.

 
Ми так довіряємо якості та надійності продукції Maximum Acoustics, що готові нести відповідальність по гарантійним зобов’язанням на кращих умовах. На цю та іншу продукцію бренду гарантія 36 місяців!

 

Allegro.com.ua © 2022