Arturia представила останню версію свого набору програмних інструментів: V Collection 9

Arturia представила останню версію свого набору програмних інструментів: V Collection 9

 

V Collection 9 пропонує найширший вибір інструментів, надаючи всім творцям музики та продюсерам повний набір еталонних музичних інструментів та звуків, покращених для сучасного робочого процесу DAW. Колекція включає 32 найменування, у тому числі 4 нових інструменти, а також 14 000 пресетів світового класу для кожного стилю. Щоб відсвяткувати запуск, V Collection 9 буде доступна за спеціальною стартовою ціною для всіх користувачів до 5 червня. Користувачі можуть увійти до системи, щоб відкрити свою особисту пропозицію.

Arturia запускає V Collection 9

 

Представляємо V Collection 9: Еталонні інструменти для творців музики

V Collection 9 - це преміальний набір професійних програмних інструментів, починаючи від сучасних гібридних синтезаторів і закінчуючи емуляціями інструментів, що найбільш запам'ятовуються, коли-небудь створених, покращених для сучасного виробничого робочого процесу.

 

Поєднуючи досвід моделювання, прагнення найвищої якості звуку та більш ніж два десятиліття інженерних інновацій, Arturia вирішила створити нове музичне виробництво. Найбільший і багатофункціональний набір V Collection 9 надає Вам найбільш повний набір інструментів та звуків професійного рівня, що надихають, для розширення Вашої творчості.

 

Пориньте в ідеальний досвід створення музики за допомогою основних інструментів та звуків, що відповідають Вашому потоку. 32 інструменти для DAW або автономного виробництва, тисячі пресетів світового класу та безпрецедентний творчий досвід.

 

Нове в V Collection 9

KORG MS-20 V

Прокинувся первісний чорний моноліт з елементарним аналоговим звуком та напівмодульною архітектурою.

 

SQ80 V

Гібридний низькочастотний крос-хвильовий синтезатор, що поєднує тисячі комбінацій цифрових хвильових форм із чіткими аналоговими фільтрами.

 

Augmented STRINGS

Інноваційний інструмент, що поєднує семпльовані струни із сучасним синтезом та глибокими елементами керування морфінгом.

 

Augmented VOICES

Змішування людського голосу з декількома синтезаторними двигунами та виразними елементами керування для виразного гібридного звуку.

 

4 перероблені інструменти

CS-80 V, Prophet-5 V, Prophet-VS V та Piano V були повністю перероблені з нуля, з новими звуковими двигунами, оновленими функціями та розширеними виробничими можливостями.

 

14 ексклюзивних звукових банків

Ексклюзивна підбірка пресетів, що демонструє звукову майстерність кожного з нових тайтлів V Collection 9.

 

Детальніше

Allegro.com.ua © 2022