CKMOVA - новий бренд, нові пропозиції

CKMOVA - новий бренд, нові пропозиції

 

CKMOVA - це креативна та неординарна компанія, яка виробляє незвичайні аудіо продукти та професійні аудіо рішення. З моменту свого заснування у 2015 році компанія зосередилася на двох лінійках продукції: навушники та мікрофони. Зараз лінійка продукції включає різні типи аудіо рішень, таких як мікрофони для: DSLR (цифрових однооб'єктивних дзеркальних камер), мобільних телефонів, планшетів, ПК; а також обладнання для живого відео, різноманітні навушники TWS (True Wireless Stereo).

 

Найкращі серед новинок: бездротові мікрофонні системи для камер та смартфонів

Передовою спеціалізацією компанії CKMOVA є розробка бездротових мікрофонів для цифрових камер.

 

Серія Vocal X

Серія CKMOVA Vocal X

 

CKMOVA Vocal X – це серія ультракомпактних цифрових бездротових мікрофонних систем. Вони є простими рішеннями для проведення інтерв'ю, прямої трансляції з однією людиною в поєднанні з дзеркальною камерою, смартфоном чи комп'ютером. Система має ряд потужних функцій, включаючи 3,5-мм вихід на навушники, режим виведення моно і стерео (перемикається), режим мікрофонного і лінійного входу (перемикається), і OLED-дисплей на передавачі та приймачі.

 

Розбираємось в версіях:

V1 – це версія системи, яка комплектується одним передавачемодним приймачем та одним петличним мікрофоном. Доступна в чорному та білому кольорах.

 

V2 – це версія системи, яка комплектується двома передавачамиодним приймачем та двома петличним мікрофонами. Доступна в чорному та білому кольорах.

 

TX – це Ваша можливість розширити свою систему ще одним додатковим передавачем. Доступний чорному та білому кольорах.

 

Серія UM100

Серія CKMOVA UM100

 

CKMOVA UM100 – це компактні цифрові бездротові мікрофонні системи, які забезпечують високоякісний звук для користувачів практично в будь-якому сценарії. Це просте рішення для інтерв'ю та прямої трансляції в поєднанні, наприклад, із дзеркальною камерою, смартфоном або комп'ютером. Система має 20 каналів і автоматичне сполучення для швидкої та простої роботи. Передача даних здійснюється бездротовим шляхом від передавача до приймача на відстані 50 м. Діапазон частот бездротової мережі становить 470-510 МГц/550-590 МГц.

 

Система представлена 6-ма наборами:

Kit1 - версія системи, яка комплектується одним передавачемодним приймачем та одним петличним мікрофоном.

 

Kit2 - версія системи, яка комплектується двома передавачамиодним приймачем та двома петличними мікрофонами.

 

Kit3 - версія системи, яка комплектується  одним передавачемодним приймачем, який є спеціальним для Android-пристроїв, які мають вхідний конектор Type-C та одним петличним мікрофоном.

 

Kit4 - версія системи, яка комплектується двома передавачамиодним приймачем, який є спеціальним для Android-пристроїв, які мають вхідний конектор Type-C та двома петличними мікрофонами.

 

Kit5 - версія системи, яка комплектується  одним передавачемодним приймачем, який є спеціальним для Apple-пристроїв (Lightning​) та одним петличним мікрофоном.

 

Kit6 - версія системи, яка комплектується двома передавачамиодним приймачем, який є спеціальним для Apple-пристроїв (Lightning) та двома петличними мікрофонами.

 

І це далеко не все!

Крім цих прекрасних бездротових систем, у нас ще багато іншої продукції CKMOVA, про яку ми розповімо в наступних новинах.

Allegro.com.ua © 2022