Зустрічайте нові моделі DeLuxe Sound від Orla

Зустрічайте нові моделі DeLuxe Sound від Orla

 

Зустрічайте нові моделі DeLuxe Sound від Orla:

 

Цифрове піаніно Orla CDP1 DLS (Satin White)

Цифрове піаніно Orla CDP1 DLS (Satin White)

 

Orla CDP1 DLS – цифрове піаніно з 88 молоточковими клавішами. Ця вдосконалена модель з позначенням DSL прийшла на зміну своїй попередниці моделі CDP 1 White Satin. Головна відмінність – це покращені звуки, які були доопрацьовані виробником в Італії практично до досконалості.

 

Відчуйте задоволення при грі на цифровому піаніно Orla CDP1 DLS, що точно відображає характер натискання клавіш акустичного інструменту. Маючи виняткову насиченість, стійкість і теплі баси, ця модель ідеально підходить для піаністів-початківців. Елегантний італійський стиль поєднується з надійною якістю збірки та безліччю корисних функцій, що дозволяють насолоджуватися грою на цьому піаніно. Orla пропонує вершину європейського стилю з інструментальними звуками змодельованими в майстерні в Італії. Майстри Orla з Італії, Англії, Німеччині та Нідерландів гарантують ідеальне звучання і те, що кожне ритмічне аранжування стимулює та приносить музичне задоволення від гри. Orla – ідеальний музичний партнер як для початківців, так і для професійних піаністів.

 

Цифрове піаніно Orla Stage Studio DLS (Білий)

Цифрове піаніно Orla Stage Studio DLS (Білий)

 

Ця вдосконалена модель з позначенням DSL прийшла на зміну своїй попередниці моделі Orla Stage Studio. Головна відмінність – це покращені звуки, які були доопрацьовані виробником в Італії практично до досконалості.

 

Цифрове піаніно має повнозважену 88-клавішну клавіатуру з молоточковим механізмом. Завдяки різному опору в верхньому та нижньому регістрах, Ви отримуєте повноцінне звучання акустичного інструмента. Також велику увагу було приділено налаштуванням відгуку клавіатури та семплюванню кожної ноти для відтворення реалістичного звучання кращих концертних роялів. 

 

Спеціальне покриття клавіш запобігає зісковзуванню пальців при грі та дарує Вам приємні тактильні відчуття при кожному натисканні.


Встречайте новые модели DeLuxe Sound от Orla:

 

Цифровое пианино Orla CDP1 DLS (Satin White)

Цифровое пианино Orla CDP1 DLS (Satin White)

 

Orla CDP1 DLS – цифровое пианино с 88 молоточковыми клавишами. Эта усовершенствованная модель с обозначением DSL пришла на смену своей предшественнице, модели CDP 1 White Satin. Главное отличие – это улучшенные звуки, которые были доработаны производителем в Италии практически до совершенства.

 

Ощутите удовольствие при игре на цифровом пианино Orla CDP1 DLS, точно отражающего характер нажатия клавиш акустического инструмента. Обладая исключительной насыщенностью, устойчивостью и теплыми басами, эта модель идеально подходит для начинающих пианистов. Элегантный итальянский стиль сочетается с надежным качеством сборки и множеством полезных функций, позволяющих наслаждаться игрой на этом пианино. Orla предлагает вершину европейского стиля, с инструментальными звуками, сэмплированными и смоделированными в мастерской в Италии. Мастера Orla из Италии, Англии, Германии и Нидерландов гарантируют идеальное звучание и то, что каждая ритмическая аранжировка стимулирует и приносит музыкальное удовольствие от игры. Orla – идеальный музыкальный партнер как для начинающих, так и для профессиональных пианистов.

 

Цифровое пианино Orla Stage Studio DLS (Белый)

Цифровое пианино Orla Stage Studio DLS (Белый)

 

Эта усовершенствованная модель с обозначением DSL пришла на смену своей предшественнице, модели Orla Stage Studio. Главное отличие – это улучшенные звуки, которые были доработаны производителем в Италии практически до совершенства.

 

Цифровое пианино имеет полновзвешеную 88-клавишную клавиатуру с молоточковым механизмом. Благодаря разному сопротивлению в верхнем и нижнем регистрах, Вы получаете полноценное звучание акустического инструмента. Также большое внимание было уделено настройкам отклика клавиатуры и сэмплированию каждой ноты для воссоздания реалистичного звучания лучших концертных роялей.

 

Специальное покрытие клавиш предотвращает соскальзывание пальцев при игре и дарит Вам приятные тактильные ощущения при каждом нажатии.

Allegro.com.ua © 2022